Wymiana kompresora zawieszenia pneumatycznego

Wymiana kompresora zawieszenia pneumatycznego
Wyprzedaż! wymiana kompresora zawieszenia pneumatycznego Zobacz większe

warsztat

Nowy produkt

OPIS PRODUKTU

Producent: 

Wymiana kompresora zawieszenia pneumatycznego (cena od 200 zł.)

Nasz warsztat prowadzi usługi w zakresie

  • wyszukania problemu nie działającego poprawnie zawieszenia pneumatycznego
  • doboru właściwej części
  • wymianą wadliwej części zawieszenia

Więcej szczegółów

KORZYŚCI W THOMAS MARKT

DARMOWA DOSTAWA

2 LETNIA GWARANCJA na wszystkie produkty

100% zadowolonych klientów

14-dniowa gwarancja zwrotu środków

Bezpieczne płatności

Bezpieczne zwroty

200 Przedmioty

Umów wizytę telefonicznie

200 zł brutto

NATYCHMIASTOWA DOSTAWA

w ciągu 2-3 dni roboczych, tylko 0,00 zł

Kiedy trzeba wymienić kompresor?

Zawieszenie pneumatyczne to nowoczesny typ zawieszenia samochodowego, którego głównym zadaniem jest poprawianie tak zwanych parametrów trakcyjnych i komfortu prowadzenia - przede wszystkim chodzi o redukcję wstrząsów i drgań powstających podczas jazdy. Taki typ zawieszenia pozwala również na utrzymanie pożądanej wysokości auta i optymalnego prześwitu. Integralną częścią tego systemu jest kompresor zawieszenia pneumatycznego, którego zadaniem jest napełnianie miechów - poduszek zawieszenia, których tłoki łączą się z wahaczami.

Wymiana kompresora zawieszenia pneumatycznego to konieczność, jeżeli przestaje on sprawnie funkcjonować lub zostanie zupełnie zniszczony. Wtedy samochód osiada w najniższej możliwej pozycji, a dalsza eksploatacja pojazdu jest niemożliwa. Jednak mniej zaawansowane uszkodzenie nie daje tak drastycznych objawów, a mechanik może je wykryć podczas okresowej kontroli i podjąć środki zabezpieczające przed uszkodzeniem innych części zawieszenia. Dlatego powinno się regularnie sprawdzać samochód pod kątem takich usterek - szczególnie po okresie zimowym, kiedy mogą pojawić się nieszczelności układu prowadzące do awarii. Warto również skontrolować stan kompresora zawieszenia pneumatycznego i dokonać ewentualnej wymiany na nowy, jeżeli kupowane auto było wcześniej używane.

Wymiana kompresora zawieszenia pneumatycznego w profesjonalnym warsztacie

Oferujemy usługi związane z diagnostyką i serwisowaniem zawieszenia pneumatycznego, łącznie ze znalezieniem i wymianą odpowiednich części. Wszystkie potrzebne elementy dostępne są od ręki, dlatego naprawa usterek trwa możliwie krótko, co jest dużym ułatwieniem dla kierowcy. Nasza firma ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie zawieszeń pneumatycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów.

Rodzaj produktu Kompresor pompa zawieszenia
Producent:

4 innych produktów w tej samej kategorii: