Szczudła budowlane montersko malarskie 61-101 cm drabina rusztowanie

Opcje zakupów

Narzędzia budowlane

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Szczudła budowlane montersko malarskie 61-101 cm drabina rusztowanie

Nowy produkt

OPIS PRODUKTU

Producent: 

INIA KONSUMENCKA (CONSUMER LINE)

FABRYCZNIE NOWE SZCZUDŁA BUDOWLANE MONTERSKIE MALARSKIE

Przeznaczenie: dla początkujących konsumentów,rzemieślników, majsterkowiczów,artystów,kuglarzy

Rozmiar: XL                                                                       

Wysokość szczudeł: 61-101 cm

Waga szczudeł: 8 kg

Maksymalny udźwig: 105 kg

Tworzywo: aluminium (stop aluminium PA38/6060)

Więcej szczegółów

KORZYŚCI W THOMAS MARKT

DARMOWA DOSTAWA

2 LETNIA GWARANCJA na wszystkie produkty

100% zadowolonych klientów

14-dniowa gwarancja zwrotu środków

Bezpieczne płatności

Bezpieczne zwroty

291 Przedmioty

Dostępne

649 zł brutto

NATYCHMIASTOWA DOSTAWA

w ciągu 2-3 dni roboczych, tylko 0,00 zł

Linia konsumencka - (Consumer Line)

Podczas gdy szczudła robocze marki Thomas Markt z linii Profesjonalnej (Proffesional-Line) są skierowane do rzemieślników i innych profesjonalistów pracujących często na wysokościach, linia Consumer-Line została opracowana jako klasa szczudeł dla początkujących konsumentów, dla rzemieślników i ogrodników hobbystów. Szczudła wykonane są z wysokiej klasy aluminium stop PA38/6060 w tym rozmiarze mają obciążenie do 105 kg i podlegają surowym kontrolom jakości. Posiadają podwójny system sprężyn zapewniając tym samym swobodny i naturalny sposób poruszania się. Wysokość szczudeł można w prosty sposób dostosować do własnych potrzeb od 61 cm wydłużając je maksymalnie do 101 cm. Regulowany stelaż pozwala także na idealne spasowanie szczudeł do rozmiaru nogi. Podobnie długość pięty można bardzo łatwo wyregulować w zależności od potrzeb użytkownika. Warto pamiętać, że maksymalny udźwig szczudeł to 105 kg. Z jednej strony świetnie pomagają wykonywać prace na wysokości. Równocześnie mogą też być wykorzystywane do wielu różnych celów związanych ze sportem i zabawą.

Wszystkim poszukującym ciekawej alternatywy dla drabin wykorzystywanych podczas przeprowadzania takich prac, jak: tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, wykonywanie instalacji elektrycznych oraz wielu innych, polecamy szczudła budowlane montersko-malarskie o wysokości 61-101 cm. Zaopatrując się w szczudła, możemy sprawnie i wygodnie przemieszczać się po danym pomieszczeniu, bez konieczności ciągłego wchodzenia i schodzenia po drabinie, co bywa szczególnym utrudnieniem, jeśli daną pracę wykonujemy w pojedynkę.

Z proponowanych w tym miejscu szczudeł śmiało mogą korzystać osoby ważące nawet do 105 kilogramów, ponieważ użyte w procesie ich produkcji aluminium stanowi najlepszą gwarancję tego, iż produkt nie ulegnie złamaniu pod naciskiem osoby o znacznym ciężarze. Proponowany artykuł zaprojektowany został w taki sposób, by regulacja jego wysokości nie stanowiła żadnego problemu. Sposób jej dokonywania opisany został w dołączonej do zestawu instrukcji, razem z oryginalnym opakowaniem.

Szczudła budowlane zastępują wszelkiego rodzaju drabiny czy też rusztowania stosowane na niewielkich wysokościach. Głównym przeznaczeniem profesjonalnych szczudeł są prace budowlane-remontowe takie jak: 

- malowanie,

- tynkowanie,

- szpachlowanie,

- wykonywanie instalacji elektrycznych i wszelkich innych tego typu.

Zestaw zawiera:

Fabrycznie nową parę szczudeł o wysokości 61-101 cm

Instrukcję montażu

Oryginalne opakowanie

Informacja dla konsumentów!

Drogi Kliencie!

Powyższe szczudła budowlane przeznaczone są dla początkujących konsumentów. W trosce o Twoje bezpieczeństwo zapewniamy, że wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE zgodny z normami EU. Nie zawierzaj chińskim certyfikatom.

Informacja dla firm budowlanych!

Niemiecki certyfikat jakości i bezpieczeństwa TUV Thuringen

ID 5299/17/3510 Z

Na naszych pozostałych ofertach znajdziesz szczudła budowlane przeznaczone dla dużych firm budowlanych z niemieckim certyfikatem jakości bezpieczeństwa TUV Thuringen ID 5299/17/3510 Z. Taki właśnie certyfikat wymagany jest przepisami BHP przy pracy na wysokościach.

19 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: