Szczudła budowlane montersko malarskie 38-58 cm drabina rusztowanie

Opcje zakupów

Narzędzia budowlane

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Szczudła budowlane montersko malarskie 38-58 cm drabina rusztowanie

Nowy produkt

OPIS PRODUKTU

Producent: 

LINIA KONSUMENCKA (CONSUMER LINE)

FABRYCZNIE NOWE SZCZUDŁA BUDOWLANE MONTERSKIE MALARSKIE

  • Przeznaczone dla początkujących konsumentów, rzemieślników, majsterkowiczów, artystów, kuglarzy, artystów ulicznych

Rozmiar:                                                

Wysokość szczudeł: 38-58 cm

Waga szczudeł: 7 kg

Maksymalny udźwig: 105 kg

Tworzywo: aluminium  (stop aluminium PA38/6060)

Więcej szczegółów

KORZYŚCI W THOMAS MARKT

DARMOWA DOSTAWA

2 LETNIA GWARANCJA na wszystkie produkty

100% zadowolonych klientów

14-dniowa gwarancja zwrotu środków

Bezpieczne płatności

Bezpieczne zwroty

28 Przedmioty

Dostępne

649 zł brutto

NATYCHMIASTOWA DOSTAWA

w ciągu 2-3 dni roboczych, tylko 0,00 zł

Linia konsumencka - (Consumer Line)

Podczas gdy szczudła robocze marki Thomas Markt z linii Profesjonalnej (Proffesional-Line) są skierowane do rzemieślników i innych profesjonalistów pracujących często na wysokościach, linia Consumer-Line została opracowana jako klasa szczudeł dla początkujących konsumentów, dla rzemieślników i ogrodników hobbystów. Szczudła wykonane są z wysokiej klasy aluminium stop PA38/6060 w tym rozmiarze mają obciążenie do 105 kg i podlegają surowym kontrolom jakości. Posiadają podwójny system sprężyn zapewniając tym samym swobodny i naturalny sposób poruszania się. Wysokość szczudeł można w prosty sposób dostosować do własnych potrzeb od 38 cm wydłużając je maksymalnie do 58 cm. Regulowany stelaż pozwala także na idealne spasowanie szczudeł do rozmiaru nogi. Podobnie długość pięty można bardzo łatwo wyregulować w zależności od potrzeb użytkownika. Warto pamiętać, że maksymalny udźwig szczudeł to 105 kgZ jednej strony świetnie pomagają wykonywać prace na wysokości. Równocześnie mogą też być wykorzystywane do wielu różnych celów związanych ze sportem i zabawą.

Szczudła budowlane montersko-malarskie o wysokości 38-58 cm przeznaczone są do wykorzystania przez osoby zajmujące się wykonywaniem takich prac, jak tynkowanie, szpachlowanie czy malowanie. Z powodzeniem mogą one zastąpić powszechnie znane drabiny, które zajmują zazwyczaj jednak dużo miejsca i zmuszają nas do nieustannego wchodzenia i schodzenia po nich, gdy musimy sięgnąć po przedmiot leżący na podłodze. Gdy przymocujemy opisywane szczudła do nóg, wówczas nie mamy problemu ze swobodnym poruszaniem i schylaniem się, co znacznie przyspiesza przeprowadzanie prac remontowych.

Znacznym atutem produktu jest jego bardzo duży udźwig, wynoszący maksymalnie aż 105 kg. Niezaprzeczalną jego zaletą jest również możliwość regulowania szczudeł, co pozwala korzystać z ich funkcjonalności fachowcom o różnym wzroście oraz wielkości stopy. Zachęcamy więc do dokonania zakupu, za sprawą którego każdy klient otrzymuje ponadto instrukcję montażu oraz oryginalne opakowanie. Korzystanie ze szczudeł jest w pełni bezpieczne, co zostało potwierdzone nadaniem im specjalnego certyfikatu.

 

Szczudła budowlane zastępują wszelkiego rodzaju drabiny czy też rusztowania stosowane na niewielkich wysokościach. Głównym przeznaczeniem profesjonalnych szczudeł są prace budowlane-remontowe takie jak: 

- malowanie,

- tynkowanie,

- szpachlowanie,

- wykonywanie instalacji elektrycznych i wszelkich innych tego typu.

Zestaw zawiera:

Fabrycznie nową parę szczudeł o wysokości 38-58 cm

Instrukcję montażu

Oryginalne opakowanie

Informacja dla konsumentów!

Drogi Kliencie!

Powyższe szczudła budowlane przeznaczone dla początkujących konsumentów. W trosce o Twoje bezpieczeństwo zapewniamy, że wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE zgodny z normami EU. Nie zawierzaj chińskim certyfikatom!

Informacja dla firm budowlanych!

Certyfikat jakości i bezpieczeństwa TUV Thuringen ID 5299/17/3510 Z

Na naszych pozostałych ofertach znajdziesz szczudła budowlane przeznaczone dla dużych firm budowlanych z niemieckim certyfikatem jakości i bezpieczeństwa TUV Thuringen ID 5299/17/3510 Z. Taki właśnie certyfikat wymagany jest przepisami BHP przy pracy na wysokościach. 

19 innych produktów w tej samej kategorii: