Audi A6 C6 (4F) nowy miech poduszka zawieszenia pneumatycznego tył (4F0616001J)4251419801863

Opcje zakupów

Miech poduszka zawieszenia

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Audi A6 C6 (4F) nowy miech poduszka zawieszenia pneumatycznego tył (4F0616001J)

Nowy produkt

OPIS PRODUKTU

Producent: Thomas

Audi A6 C6 (4F)

Rok produkcji: 2004-2011

Rodzaj produktu: miech poduszka zawieszenia

Pozycja: tył

GTIN/EAN: 4251419801863

Numery OEM: 4F0616001J

Umów wymianę części w wyspecjalizowanym serwisie ul. Płowiecka 65

Więcej szczegółów

KORZYŚCI W THOMAS MARKT

DARMOWA DOSTAWA

2 LETNIA GWARANCJA na wszystkie produkty

100% zadowolonych klientów

14-dniowa gwarancja zwrotu środków

Bezpieczne płatności

Bezpieczne zwroty

183 Przedmioty

Dostępne

599 zł brutto

NATYCHMIASTOWA DOSTAWA

w ciągu 2-3 dni roboczych, tylko 0,00 zł

Zawieszenie audi A6 C6

Do najważniejszych elementów zawieszenia pneumatycznego samochodu, takiego jak Audi A6 Allroad/ Sedan & Avant Quattro C6 (4F/ S6), należy miech, nazywany poduszką, który ma duży wpływ na to, że jazda tym autem będzie bezpieczna i komfortowa. Warto także dodać, że zastosowanie tych elementów zawieszenia daje szereg innych korzyści dla użytkowników tego modelu samochodu. To przede wszystkim szybkość hamowania, co wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo podróży. Oferowane produkty są tworzone przez firmę ThomasMarkt.com i do ich atutów należy również uniwersalność, gdyż można je montować zarówno po lewej, jak i po prawej stronie pojazdu.

Oprócz praktycznych możliwości wykorzystania, istotną zaletą zawieszenia pneumatycznego do Audi A6 C6 są korzystne warunki cenowe zakupu tych elementów. Są one dużo tańsze od oryginalnych części, a także wielu innych dostępnych na rynku elementów do tego samego zastosowania, nie tracąc przy tym na jakości działania.

Jak można scharakteryzować miech zawieszenia pneumatycznego?

Poza wymienionymi wcześniej korzyściami, warto również zaznaczyć, że ten element wyposażenia auta cechuje się sporą odpornością, zarówno na niskie oraz wysokie temperatury, jak i ciągłe tarcie, które powodowane jest przez czynniki zewnętrzne. Do takiego zastosowania istotne jest wykorzystanie wysokiej jakości i odpowiedniej wytrzymałości tworzywa sztucznego, posiadającego odpowiednią liczbę warstw.

Wykorzystanie miecha zawieszenia pneumatycznego w Audi A6 C6 powoduje automatycznie poziomowanie się pojazdu na nierównościach terenu. Dzięki temu możemy być spokojni o bezpieczeństwo przewożonego w bagażniku cennego ładunku. Ze względu na zmniejszanie się ciśnienia w tym urządzeniu w trakcie jazdy, możliwe jest uzyskanie efektu obniżenia poziomu podwozia. Powoduje to mniejsze zużycie paliwa, co jest istotnym atutem w zakresie oszczędności ekonomicznych.

Wykorzystanie miecha pneumatycznego powoduje również, że jazda jest bardzo wygodna. Jest to spowodowane tym, że osoby podróżujące autem nie odczuwają nierówności na drodze, co jest spowodowane działaniem zawieszenia pneumatycznego, w tym zainstalowanego miecha.

Kiedy powinno się wymienić zawieszenie pneumatyczne Audi A6 C6?

Optymalną opcją jest oczywiście sytuacja, w której regularnie powierzamy sprawdzenie stanu technicznego auta, w tym także zawieszenia pneumatycznego Audi A6 C6, mechanikowi, który na wczesnym etapie może wykryć nadmierne wyeksploatowanie czy usterkę. Nie zawsze jednak jest to możliwe, dlatego też trzeba zwracać uwagę na pojawiające się sygnały, że z naszym pojazdem nie jest wszystko w porządku.

Do podstawowych objawów, których nie powinno się lekceważyć, należy brak prawidłowej pracy zawieszenia pneumatycznego, czyli prostego i bezproblemowego jego działania. O niewłaściwym działaniu informować nas może również syczenie, które usłyszymy w trakcie funkcjonowania tego systemu. Poza tym, możliwa jest także sytuacja, gdy uszkodzenie będzie widoczne gołym okiem – wtedy koniecznie i to niezwłocznie powinno się zgłosić ze swoim samochodem do fachowego serwisu. Wszystkie pozostałe, przedstawione wyżej sygnały również nie powinno się lekceważyć, gdyż mogą nas one kosztować w konsekwencji znacznie więcej, w tym również pod względem bezpieczeństwa.

Najważniejsze cechy techniczne

Bardzo istotnym elementem charakterystyki miechu zawieszenia pneumatycznego Audi A6 C6 jest możliwość dopasowania go do szerokiej palety roczników produkcji tych aut. Nadają się one do samochodów, które zostały wypuszczone na rynek od 2004 do 2011 roku. Ponadto ważną wiadomością z perspektywy bezproblemowego działania jest również fakt, że posiada on nowy zawór pneumatyczny. Są one także przeznaczone do zamontowania w tylnej części samochodu.

Inne ważne informacje

Przygotowaliśmy dodatkowe udogodnienia dla osób, które pragną dokonać wymiany tej części we własnym zakresie. W tym celu można pobrać z naszej strony internetowej instrukcję montażu, która krok po kroku, w przejrzysty sposób tłumaczy, jak poprawnie wykonać to działanie. Innym atutem skorzystania z naszych usług jest natychmiastowa dostawa, dzięki czemu zamówiony towar niezwłocznie dotrze do Twojego domu. W ten sposób szybko można dokonać niezbędnej wymiany miecha do prawidłowego działania zawieszenia pneumatycznego Audi A6 C6.

Oczywiście nie musisz dokonywać wymiany samodzielnie, jeśli nie masz czasu lub chcesz mieć pewność, że zostanie to wykonane prawidłowo i solidnie. W takiej sytuacji możemy przyjść z pomocą i zaoferować fachową usługę w tym zakresie. Wystarczy jedynie skontaktować się z nami i umówić w wyspecjalizowanym serwisie przy ulicy Płowieckiej 65 w Warszawie.

Pozostałe realizowane usługi

W naszym specjalistycznym serwisie można liczyć nie tylko na kupno oraz wymianę miechów pneumatycznych do Audi A6 C6 czy wielu innych popularnych aut jeżdżących po polskich drogach. Realizujemy również inne usługi, których celem jest przywrócenie pełnej sprawności zawieszeniu pneumatycznemu.

Do przykładowych działań wchodzących w zakres tej oferty należy chociażby:

- wymiana amortyzatora czy kompresora,

- zainstalowanie listwy airmatic,

-wymiana kolumny zawieszenia.

To tylko kilka możliwości, gdyż nasze usługi cechuje kompleksowość, spore doświadczenie i profesjonalizm. Poza tym wykonujemy je również możliwie szybko, zachowując przy tym niezbędną jakość, aby nasi klienci byli zadowoleni i nie żałowali wydanych pieniędzy. Oczywiście także efektem jest uzyskanie zawieszenia pneumatycznego  Audi A6 C6 pracującego niemal w taki sposób, jak sprzęt pochodzący prosto z salonu samochodowego.

Miech pneumatyczny dopasowany do Audi A6 C6

Kupując samochód z przeznaczeniem do jazdy po zróżnicowanym terenie, pragniesz ze swoimi pasażerami odczuwać komfort jazdy. Takie właśnie wrażenia zapewni Ci miech pneumatyczny do Audi A6 C6, który pozwoli w pełni korzystać z zalet tego zawieszenia. Dobra cena, szybka dostawa i możliwość łatwego zamontowania, również z pomocą naszych mechaników, sprawiają, że nie warto się zastanawiać, tylko skorzystać ze stworzonego przez nas produktu.

Model: Audi
Seria: A6 C6 ( 4F)
Lata produkcji 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
Pozycja tył
Producent Thomas Markt
Rodzaj produktu Miech poduszka zawieszenia
Stan Nowy
Wersja modelu Allroad/ Sedan & Avant Quattro (4F/S6)
Numery OEM 4F0616001J
Pozostałe numery OEM: GTIN/EAN: 4251419801863
Cechy poduszki zawieszenia Miech posiada nowy zawór pneumatyczny.
Zwrot starej poduszki nie
Producent: Thomas
2 innych produktów w tej samej kategorii: