Arnott Iveco Daily nowy miech poduszka zawieszenia pneumatycznego tył (504035755) (504035756) (A-3276)815710018463

Opcje zakupów

Miech poduszka zawieszenia

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Arnott Iveco Daily nowy miech poduszka zawieszenia pneumatycznego tył (504035755) (504035756) (A-3276)

Nowy produkt

OPIS PRODUKTU

Producent: Arnott

Iveco Daily 35/50, Daily III, IV, V, VI

Rok produkcji: 2000-2019

Kod produktu: A-3276

Pozycja: tył

GTIN/EAN: ­815710018463

Numery OEM: 504035755,  504035756

Umów wymianę części w wyspecjalizowanym serwisie ul. Płowiecka 65

Więcej szczegółów

KORZYŚCI W THOMAS MARKT

DARMOWA DOSTAWA

2 LETNIA GWARANCJA na wszystkie produkty

100% zadowolonych klientów

14-dniowa gwarancja zwrotu środków

Bezpieczne płatności

Bezpieczne zwroty

30 Przedmioty

Dostępne

1 149 zł brutto

NATYCHMIASTOWA DOSTAWA

w ciągu 2-3 dni roboczych, tylko 0,00 zł

Arnott Iveco Daily nowy miech poduszka zawieszenia pneumatycznego tył (A-3276)

Nowy miech poduszka zawieszenia tył firmy Arnott  dla Iveco Daily 35/50, Daily III, IV, V, VI, EcoDaily z oryginalnym zawieszeniem pneumatycznym zaprojektowany przez firmę Arnott w USA. Guma - membrana została wyprodukowana przez firmę  Firestone. Miech posiada wytrzymałe pierścienie zaciskowe, stalowy tłok, nowe stalowe górne mocowania , oraz nowy zawór pneumatyczny.

Zawieszenie pneumatyczne spełnia kilka ważnych funkcji w każdym pojeździe. To szczególnie ważny system, gdy w grę wchodzą pojazdy dostawcze, ciężarowe i busy.

Jednym z istotnych elementów zawieszenia są poduszki pneumatyczne. Ich obecność pozwala na regulację zawieszenia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz jakościowe części pochodzące od sprawdzonych producentów. W ich skład wchodzą również poduszki pneumatyczne Iveco Daily, znanego producenta Arnott. Ich zastosowanie zwiększa funkcjonalność samochodu, wpływa na jego bezpieczeństwo i płynną jazdę, a także wykonywane manewry. 

Z powodu dłuższej eksploatacji producent zaleca tu wymianę 2 sztuk jednocześnie.

Zestaw zawiera:
Fabrycznie nowy Miech z zaworem pneumatycznych
Nowe spinki montażowe
Instrukcję montażu
Oryginalne opakowanie

Fabrycznie Nowy Produkt
Wyprodukowany w USA
Producent: ARNOTT
Producent membrany: Firestone
Pozycja: tył

Poduszki pneumatyczne do Iveco 

Dbając o profesjonalne wyposażenie samochodu, nie możesz zapominać o częściach, które tworzą poszczególne podzespoły. Ich funkcjonalność, trwałość oraz jakość mają bezpośredni wpływ nie tylko na sam proces płynnej i sprawnej jazdy, ale również i przede wszystkim, na jej bezpieczeństwo. Ze względu na częste i mocne eksploatowanie pojazdów poszczególne części ulegają zużyciu, a często w efekcie konieczności naprawy czy nawet wymiany na nowe. Poduszki pneumatyczne Iveco mają za zadanie nie tylko polepszać warunki jazdy, ale również pośrednio wpływają na stan transportowanych towarów. Zadaniem poduszek w zawieszeniu pneumatycznym jest przede wszystkim regulowanie zawieszenia zgodnie z własnym zapotrzebowaniem. To zaś zależne jest od liczby pokonywanych kilometrów, ilości przewożonych ładunków i częstotliwości, a także miejsc, po których porusza się dany pojazd. 

Kompleksowe i jakościowe wyposażenie swojego pojazdu — pewne elementy zawieszenia pneumatycznego 

Sprawdzone i dobrane części, które składają się na Twój pojazd, sprawiają, że z jednej strony możesz w bezpieczny i płynny sposób poruszać się po drodze, a z drugiej, możesz liczyć na profesjonalne wyposażenie samochodu. To z kolei gwarantuje jego dłuższą żywotność i mniejszą awaryjność czy wypadkowość. Żeby zrozumieć wartość, zadanie i istotę poduszek pneumatycznych, warto przyjrzeć się bliżej samemu zawieszeniu pneumatycznemu. To rodzaj instalacji, którą nie każdy pojazd posiada. Z reguły samochody wyposażone są w standardowe zawieszenie hydrauliczne, które w swojej budowie posiada amortyzatory olejowe. Ich praca bazuje na ciśnieniu oleju. Zawieszenie pneumatyczne to z kolei zestaw elementów poduszkowych, które za pomocą kompresora napełniane są powietrzem. Jak działa takie zawieszenie? Jazda po nierównościach najlepiej sprawdza jego funkcjonalność. W trakcie pokonywania drogi o nierównym podłożu poduszka zostaje wypełniona powietrzem. To z kolei amortyzuje wstrząsy i wibracje, nie tylko dając poczucie bardziej bezpiecznej jazdy, ale i ochrony przewożonych produktów. Na zawieszenie pneumatyczne składa się szereg elementów, takich jak przewody powietrzne, kompresory, poduszki, czujniki ciśnienia oraz zawory regulacyjne. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze części i jakościowe elementy. Poduszki pneumatyczne Firestone, Arnott — nasz asortyment to zestawienie najlepszych produktów, które zagwarantują prawidłowe działanie zawieszenia pneumatycznego. 

Jak prawidłowo zadbać o trwałość i funkcjonalność poduszek pneumatycznych?

Dbając o jakościowe elementy do pojazdów Iveco, poduszki pneumatyczne, które znajdziesz w naszej ofercie, muszą zostać nie tylko fachowo zamontowane. Ich praca musi być regularnie kontrolowana. Każdy element zawieszenia pneumatycznego musi współgrać z resztą części. Jeśli w Twoim pojeździe pojawia się zawieszenie pneumatyczne, pamiętaj o regularnym serwisowaniu samochodu, a przede wszystkim właśnie zawieszenia. Przy sprawdzaniu stanu technicznego zawieszenia, kluczowe jest zapoznanie się z tym, w jakiej formie aktualnie są poduszki, a także, jaki jest poziom ciśnienia w obiegu. Prawidłowe działanie zawieszenia możesz ocenić również w trakcie samej jazdy. Wszelkie usterki i problemy z tym układem będą odczuwalne, szczególnie wtedy, gdy natrafisz na przeszkodę czy będziesz poruszać się po wyjątkowo nierównym terenie. Jako kierowca, masz możliwość szybkiej oceny sytuacji, znając swoje auto i wiedząc, jak zachowuje się w normalnych czy optymalnych warunkach. 

Wybierz sprawdzone części do swojego samochodu i jego zawieszenia

Serwisowanie części i podzespołów nie będzie konieczne w tak dużej częstotliwości, jeśli do swojego pojazdu wybierzesz sprawdzone elementy, pochodzące od znanych producentów, cenionych na rynku przez specjalistów. Korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność, że stawiasz na pewne źródło kupowanych części i elementów do swojego pojazdu. W naszym asortymencie znajdziesz poduszki zawieszenia pneumatycznego tylnego do pojazdów marki Iveco, ale i innych samochodów, w których instalowane są tego typu zawieszenia. Jeśli nie masz pewności, które części sprawdzą się w Twoim pojeździe, zapytaj o pomoc w wyborze i doradztwo naszych specjalistów. Zagwarantujemy w pełni profesjonalne części i dobierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojego pojazdu. 

 

Model: Iveco
Seria: Daily
Lata produkcji 2000-2019
Pozycja tył
Producent Arnott
Rodzaj produktu Miech poduszka zawieszenia
Stan Nowy
Wersja modelu Daily III, IV, V, VI/ z oryginalnym zawieszeniem pneumatycznym
Numery OEM 504035755, 504035756
Producent membrany Firestone
Cechy poduszki zawieszenia Miech posiada wytrzymałe pierścienie zaciskowe, stalowy tłok, nowe stalowe górne mocowania , oraz nowy zawór pneumatyczny.
Zwrot starej poduszki nie
Producent: Arnott