Szczudła budowlane montersko malarskie 61-101 cm.

Nowy produkt

OPIS PRODUKTU

LINIA PROFESJONALNA (PROFESSIONAL LINE)

PROFESJONALNE SZCZUDŁA BUDOWLANE MONTERSKIE MALARSKIE

Przeznaczenie: dla dużych firm budowlanych

Rozmiar: XL                      

Wysokość szczudeł: 61-101 cm

Waga szczudeł: 8 kg

Maksymalny udźwig: 120 kg

Tworzywo:  aluminium (stop aluminium 6005A), wzmacniane profile aluminiowe

NIEMIECKI CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA I JAKOŚCI 

ID 5299/17/3510 Z

Więcej szczegółów

KORZYŚCI W THOMAS MARKT

DARMOWA DOSTAWA

2 LETNIA GWARANCJA na wszystkie produkty

100% zadowolonych klientów

14-dniowa gwarancja zwrotu środków

Bezpieczne płatności

Bezpieczne zwroty

290 Przedmioty

Dostępne

699 zł brutto

NATYCHMIASTOWA DOSTAWA

w ciągu 2-3 dni roboczych, tylko 0,00 zł

Linia profesjonalna - (Professional Line)

Szczudła robocze marki Thomas Markt z linii Profesjonalnej (Professional-Line) są skierowane do dużych firm budowlanych, rzemieślników, regipsiarzy, sztukatorów, do przebudowy wnętrz, montażu sufitów podwieszanych, dla rolników, ogrodników, hodowców owoców  i innych profesjonalistów pracujących często na wysokościach. Szczudła wykonane są z wysokiej klasy aluminium stop 6005A (wzmacniane profile aluminiowe o większym przekroju i grubszych ściankach) w tym rozmiarze mają obciążenie do 120 kg i podlegają surowym kontrolom jakości. Dodatkowo profile aluminiowe zostały wzmocnione o większy przekrój oraz grubsze ścianki. Posiadają podwójny system sprężyn zapewniając tym samym swobodny i naturalny sposób poruszania się. Wysokość szczudeł można w prosty sposób dostosować do własnych potrzeb od 61 cm wydłużając je maksymalnie do 101 cm. Podobnie długość pięty można bardzo łatwo wyregulować w zależności od potrzeb użytkownika. Warto pamiętać, że maksymalny udźwig szczudeł to Regulowany stelaż pozwala także na idealne spasowanie szczudeł do rozmiaru nogi 120 kg. Z jednej strony świetnie pomagają wykonywać prace na wysokości. Idealnie nadają się do montażu zadaszeń, w przebudowie wnętrz, dla osób myjących okna i budynki, malarzy, sztukatorów, restauratorów, regipsiarzy, elektryków, monterów sufitów napinanych, ogrodników, sadowników. Równocześnie mogą też być wykorzystywane do wielu różnych celów w których ważna jest nie strona praktyczna, ale sama możliwość chodzenia na szczudłach, wykorzystywana przez: artystów, kuglarzy, sztukmistrzów występujących w reklamach i eventach.

Szczudła budowlane zastępują wszelkiego rodzaju drabiny czy też rusztowania stosowane na niewielkich wysokościach. Głównym przeznaczeniem profesjonalnych szczudeł są prace budowlane-remontowe takie jak: 

- malowanie,

- tynkowanie,

- szpachlowanie,

- wykonywanie instalacji elektrycznych i wszelkich innych tego typu.

Zestaw zawiera:

Fabrycznie nową parę szczudeł o wysokości 61-101 cm

Instrukcję montażu

Oryginalne opakowanie

Certyfikat bezpieczeństwa w PDF

Informacja dla firm budowlanych!

Drogi Kliencie!

W trosce o Twoje bezpieczeństwo zapewniamy, że wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE zgodny z normami EU. Nie zawierzaj chińskim certyfikatom.

NIEMIECKI CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA I JAKOŚCI TUV THURINGEN

ID 5299/17/3510 Z

Szczudła budowlane, które oferujemy przeznaczone są dla dużych firm budowlanych i posiadają niemiecki certyfikat jakości i bezpieczeństwa TUV Thuringen ID 5299/17/3510 Z. Taki właśnie certyfikat wymagany jest przepisami BHP przy pracy na wysokościach. 

2 innych produktów w tej samej kategorii: