Szczudła budowlane montersko malarskie 61-101 cm drabina rusztowanie

Opcje zakupów

Linia Profesjonalna " Professional Line"

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Szczudła budowlane montersko malarskie 61-101 cm drabina rusztowanie

Nowy produkt

OPIS PRODUKTU

Producent: 

LINIA PROFESJONALNA (PROFESSIONAL LINE)

PROFESJONALNE SZCZUDŁA BUDOWLANE MONTERSKIE MALARSKIE

Przeznaczenie: dla dużych firm budowlanych

Rozmiar: XL                      

Wysokość szczudeł: 61-101 cm

Waga szczudeł: 8 kg

Maksymalny udźwig: 120 kg

Tworzywo:  aluminium (stop aluminium 6005A), wzmacniane profile aluminiowe

NIEMIECKI CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA I JAKOŚCI 

ID 5299/17/3510 Z

Więcej szczegółów

KORZYŚCI W THOMAS MARKT

DARMOWA DOSTAWA

2 LETNIA GWARANCJA na wszystkie produkty

100% zadowolonych klientów

14-dniowa gwarancja zwrotu środków

Bezpieczne płatności

Bezpieczne zwroty

99 Przedmioty

Dostępne

799 zł brutto

NATYCHMIASTOWA DOSTAWA

w ciągu 2-3 dni roboczych, tylko 0,00 zł

Linia profesjonalna - (Professional Line)

Szczudła robocze marki Thomas Markt z linii Profesjonalnej (Professional-Line) są skierowane do dużych firm budowlanych, rzemieślników, regipsiarzy, sztukatorów, do przebudowy wnętrz, montażu sufitów podwieszanych, dla rolników, ogrodników, hodowców owoców  i innych profesjonalistów pracujących często na wysokościach. Szczudła wykonane są z wysokiej klasy aluminium stop 6005A (wzmacniane profile aluminiowe o większym przekroju i grubszych ściankach) w tym rozmiarze mają obciążenie do 120 kg i podlegają surowym kontrolom jakości. Dodatkowo profile aluminiowe zostały wzmocnione o większy przekrój oraz grubsze ścianki. Posiadają podwójny system sprężyn zapewniając tym samym swobodny i naturalny sposób poruszania się. Wysokość szczudeł można w prosty sposób dostosować do własnych potrzeb od 61 cm wydłużając je maksymalnie do 101 cm. Podobnie długość pięty można bardzo łatwo wyregulować w zależności od potrzeb użytkownika. Warto pamiętać, że maksymalny udźwig szczudeł to Regulowany stelaż pozwala także na idealne spasowanie szczudeł do rozmiaru nogi 120 kg. Z jednej strony świetnie pomagają wykonywać prace na wysokości. Idealnie nadają się do montażu zadaszeń, w przebudowie wnętrz, dla osób myjących okna i budynki, malarzy, sztukatorów, restauratorów, regipsiarzy, elektryków, monterów sufitów napinanych, ogrodników, sadowników. Równocześnie mogą też być wykorzystywane do wielu różnych celów w których ważna jest nie strona praktyczna, ale sama możliwość chodzenia na szczudłach, wykorzystywana przez: artystów, kuglarzy, sztukmistrzów występujących w reklamach i eventach.

Szczudła budowlane montersko-malarskie o wysokości 61-101 cm, możliwe do nabycia w sklepie Thomas Markt, powstały przede wszystkim z myślą o dużych firmach budowlanych, regipsiarzach, sztukatorach oraz przedstawicielach wszystkich tych zawodów, którzy zajmują się przebudową wnętrz, montażem sufitów oraz wykonywaniem innych prac na dużych wysokościach. Wykonane z niezwykle odpornego na zniszczenia aluminium szczudła zapewniają bardzo dużą stabilność i korzystać mogą z nich osoby ważące nawet do 120 kilogramów.

Poruszanie się z ich wykorzystaniem nie stanowi żadnego problemu, ponieważ w procesie produkcji oferowanego produktu zastosowano podwójny system sprężyn. Trudności nie sprawia również regulacja wysokości szczudeł, która pozwala dopasować je do potrzeb korzystającej z nich osoby. Jeśli więc zamierzasz w najbliższym czasie rozpocząć malowanie, tynkowanie, szpachlowanie czy wykonywanie instalacji elektrycznych, polecamy zakup szczudeł, będących świetną alternatywą dla tradycyjnej drabiny, zajmującej jednak znacznie więcej miejsca.

Szczudła budowlane zastępują wszelkiego rodzaju drabiny czy też rusztowania stosowane na niewielkich wysokościach. Głównym przeznaczeniem profesjonalnych szczudeł są prace budowlane-remontowe takie jak: 

- malowanie,

- tynkowanie,

- szpachlowanie,

- wykonywanie instalacji elektrycznych i wszelkich innych tego typu.

Zestaw zawiera:

Fabrycznie nową parę szczudeł o wysokości 61-101 cm

Instrukcję montażu

Oryginalne opakowanie

Certyfikat bezpieczeństwa w PDF

Informacja dla firm budowlanych!

Drogi Kliencie!

W trosce o Twoje bezpieczeństwo zapewniamy, że wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE zgodny z normami EU. Nie zawierzaj chińskim certyfikatom.

NIEMIECKI CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA I JAKOŚCI TUV THURINGEN

ID 5299/17/3510 Z

Szczudła budowlane, które oferujemy przeznaczone są dla dużych firm budowlanych i posiadają niemiecki certyfikat jakości i bezpieczeństwa TUV Thuringen ID 5299/17/3510 Z. Taki właśnie certyfikat wymagany jest przepisami BHP przy pracy na wysokościach. 

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: