Szczudła budowlane montersko malarskie 46-76 cm.

Szczudła budowlane montersko malarskie 46-76 cm.

Nowy produkt

OPIS PRODUKTU

Producent: 

LINIA KONSUMENCKA (CONSUMER LINE)

FABRYCZNIE NOWE SZCZUDŁA BUDOWLANE MONTERSKIE MALARSKIE

  • Przeznaczone dla początkujących konsumentów, rzemieślników, majsterkowiczów, artystów, kuglarzy, artystów ulicznych

Rozmiar:                                                

Wysokość szczudeł: 46-76 cm

Waga szczudeł: 7 kg

Maksymalny udźwig: 105 kg

Tworzywo: aluminium  (stop aluminium PA38/6060)

Więcej szczegółów

KORZYŚCI W THOMAS MARKT

DARMOWA DOSTAWA

2 LETNIA GWARANCJA na wszystkie produkty

100% zadowolonych klientów

14-dniowa gwarancja zwrotu środków

Bezpieczne płatności

Bezpieczne zwroty

296 Przedmioty

Dostępne

499 zł brutto

NATYCHMIASTOWA DOSTAWA

w ciągu 2-3 dni roboczych, tylko 0,00 zł

Linia konsumencka - (Consumer Line)

Podczas gdy szczudła robocze marki Thomas Markt z linii Profesjonalnej (Proffesional-Line) są skierowane do rzemieślników i innych profesjonalistów pracujących często na wysokościach, linia Consumer-Line została opracowana jako klasa szczudeł dla początkujących konsumentów, dla rzemieślników i ogrodników hobbystów. Szczudła wykonane są z wysokiej klasy aluminium stop PA38/6060 w tym rozmiarze mają obciążenie do 105 kg i podlegają surowym kontrolom jakości. Posiadają podwójny system sprężyn zapewniając tym samym swobodny i naturalny sposób poruszania się. Wysokość szczudeł można w prosty sposób dostosować do własnych potrzeb od 46 cm wydłużając je maksymalnie do 76 cm. Regulowany stelaż pozwala także na idealne spasowanie szczudeł do rozmiaru nogi. Podobnie długość pięty można bardzo łatwo wyregulować w zależności od potrzeb użytkownika. Warto pamiętać, że maksymalny udźwig szczudeł to 105 kgZ jednej strony świetnie pomagają wykonywać prace na wysokości. Równocześnie mogą też być wykorzystywane do wielu różnych celów związanych ze sportem i zabawą.

Szczudła budowlane montersko-malarskie o wysokości 46-76 cm przypadną do gustu wszystkim tym, którzy mają już dość korzystania z zajmujących wiele miejsca i sprawiających trudności w uzyskaniem pożądanej stabilności drabin. Umieszczenie szczudeł na nogach pozwala poruszać się na nich bez przeszkód zarówno w dużych pomieszczeniach, jak i znacznie mniejszych. Korzystać z nich mogą osoby ważące nawet do 120 kilogramów, nie obawiając się przy tym zniszczenia szczudeł, które wykonane zostały z wyjątkowo odpornego materiału – aluminium.

Widniejący w ofercie sklepu Thomas Markt produkt znacznie ułatwi wykonywanie takich prac, jak: malowanie, tynkowanie, szpachlowanie czy wykonywanie instalacji elektrycznych. Jeśli więc zajmujesz się ich przeprowadzaniem, polecamy zakup artykułu, który posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa, co stanowi najlepsze potwierdzenie tego, iż korzystanie z niego nie stanowi zagrożenia dla zdrowia lub życia. Nabywając szczudła, otrzymujesz również instrukcję montażu oraz oryginalne opakowanie.

 

Szczudła budowlane zastępują wszelkiego rodzaju drabiny czy też rusztowania stosowane na niewielkich wysokościach. Głównym przeznaczeniem profesjonalnych szczudeł są prace budowlane-remontowe takie jak: 

- malowanie,

- tynkowanie,

- szpachlowanie,

- wykonywanie instalacji elektrycznych i wszelkich innych tego typu.

Zestaw zawiera:

Fabrycznie nową parę szczudeł o wysokości 46-76 cm

Instrukcję montażu

Oryginalne opakowanie

Informacja dla konsumentów!

Drogi Kliencie!

Powyższe szczudła budowlane przeznaczone dla początkujących konsumentów. W trosce o Twoje bezpieczeństwo zapewniamy, że wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE zgodny z normami EU. Nie zawierzaj chińskim certyfikatom!

Informacja dla firm budowlanych!

Certyfikat jakości i bezpieczeństwa TUV Thuringen ID 5299/17/3510 Z

Na naszych pozostałych ofertach znajdziesz szczudła budowlane przeznaczone dla dużych firm budowlanych z niemieckim certyfikatem jakości i bezpieczeństwa TUV Thuringen ID 5299/17/3510 Z. Taki właśnie certyfikat wymagany jest przepisami BHP przy pracy na wysokościach. 

4 innych produktów w tej samej kategorii: