Opcje zakupów

Części Ford Expedition (4WD) – Thomas Markt

Jest 14 produktów.
Expedition (4WD)

Forda Expedition 4WD z powodzeniem można nazwać samochodem do zadań specjalnych. To zasługa wielu jego atutów, w tym zawieszenia pneumatycznego, które sprawia, że auto nadaje się do transportu towarów o znacznej masie. Każda intensywna eksploatacja wiąże się jednak ze zużywaniem poszczególnych elementów, dlatego zadbaliśmy o dostępność najlepszych części do Forda Expedition 4WD. Zamienniki oferowane przez Thomas Markt zaskakują jakością wykonania oraz niezwykle atrakcyjną ceną. W ten sposób nie tylko zachowasz fabryczny komfort jazdy, ale także zaoszczędzisz nieco budżetu.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

Poduszki i pompa do zawieszenia pneumatycznego Forda Expedition 4WD

Na nasz katalog części do zawieszenia Forda Expedition 4WD składają się wszystkie niezbędne do naprawy lub wymiany elementy. Dzięki temu poszukiwania można komfortowo zakończyć w jednym miejscu. Ponadto zapewniamy możliwość ich wymiany na terenie Warszawy w naszym specjalistycznym warsztacie. W ręce klientów oddajemy m.in. poduszki zawieszenia pneumatycznego, przeznaczone zarówno do przedniej, jak i tylnej osi Forda Expedition 4WD. Jakość ich wykonania nie odstaje od części montowanych fabrycznie, a ich zwiększoną wytrzymałość zapewnia specjalna guma od firmy Continental. Strona www.thomasmarkt.com jest także idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebna jest nowa pompa do zawieszenia pneumatycznego. Pozwoli ona wydajnie pracować miechom Forda Expedition 4WD przez wiele lat.

Części do konwersji zawieszenia dla Forda Expedition 4WD

Thomas Markt to największy w Polsce dystrybutor części zamiennych do układów zawieszenia pneumatycznego. Nasze produkty przeznaczone są dla samochodów osobowych. Nie skupiamy się jednak wyłącznie na oferowaniu elementów wymiennych do fabrycznie montowanych układów. Zapewniamy także akcesoria, dzięki którym można przeprowadzić konwersję zawieszenia pneumatycznego. Polega ona na zamontowaniu w aucie systemu sprężynowego, który pozwala na równie komfortową i bezpieczną jazdę. Został on idealnie dopasowany do Forda Expedition, dlatego istniejący układ nie wymaga przeróbek. Wiele osób ceni to rozwiązanie ze względu na jego bardzo atrakcyjną cenę. Warto pamiętać jedynie, że w ten sposób zawieszenie straci niektóre swoje funkcjonalności.

Arnott – najlepszy producent części do zawieszenia Forda Expedition

W Thomas Markt kładziemy nacisk na kompleksową ofertę asortymentu, w tym amortyzatorów zawieszenia pneumatycznego do Forda Expedition 4WD, a akcesoria te pozyskujemy jedynie od sprawdzonych producentów. W naszych katalogach zadbaliśmy o produkty firmy Arnott. Koncern jest znany z najwyższej jakości części, często stosowanych w fabrycznie montowanych samochodach. Przedsiębiorstwo korzysta z podzespołów o wysokim standardzie od takich potentatów jak Continental, Firestone czy też Dunlop. Dzięki temu powstała kilkadziesiąt lat temu firma osiągnęła pozycję jednego z liderów w segmencie zawieszenia pneumatycznego i zdobyła fanów na całym świecie. W doborze odpowiednich produktów chętnie pomogą nasi wykwalifikowani pracownicy.