Opcje zakupów

Części Ford Expedition (2WD) - Thomas Markt

Jest 13 produktów.
Expedition (2 WD)

Zawieszenie pneumatyczne należy do niesamowicie komfortowych układów. Zapewnia samochodowi odpowiednie resorowanie, dzięki czemu auto „nie siada” pod wpływem znacznego ciężaru przewożonych towarów. Utrzymywanie jednolitego prześwitu sprzyja znacznie wygodniejszej, a przy okazji bezpieczniejszej jeździe, ponieważ wpływa na tłumienie efektów drogowych nierówności. Ten stosunkowo prosty w działaniu system tworzą jednak zaawansowane elementy, które się zużywają. Wiemy o tym, dlatego zapewniamy najwyższej jakości zamienne części do zawieszenia Forda Expedition 2WD.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Pompa zawieszenia pneumatycznego

Pompa zawieszenia pneumatycznego stanowi centrum układu. Produkty oferowane na naszej stronie zostały wyprodukowano z myślą o modelu Ford Expedition 2WD. Akcesoria oparte są o oryginalne specyfikacje. Pozwala to na ich wygodny montaż bez żadnych dodatkowych komplikacji. To niezwykle wydajne elementy, które zamknięto w kompaktowej, a zarazem modułowej konstrukcji. Cechują się znaczną wytrzymałością, dzięki czemu z ich użytkowania można się cieszyć przez długi czas, zmniejszając poziom hałasu oraz drgań. Warto pamiętać, że kompresor powinno się wymieniać wraz z nowym przekaźnikiem oraz filtrem. Wspomniane produkty, podobnie jak amortyzatory zawieszenia pneumatycznego do Forda Expedition 2WD, znajdują się w naszych katalogach.

Wysokiej klasy poduszki zawieszenia pneumatycznego do Forda Expedition 2WD

O ile kompresor można opisać mianem serca układu, o tyle miechy z powodzeniem zasługują na miano ciężko pracujących nóg i rąk. To właśnie poduszki zawieszenia pneumatycznego odpowiadają w dużej mierze za osiąganie niesamowitych efektów jezdnych samochodu. Dotyczy to także modelu Ford Expedition 2WD. Oferujemy produkty od firmy Arnott, czyli przedsiębiorstwa działającego w branży motoryzacyjnej od kilkudziesięciu lat. Obecnie to niezwykle ceniony koncern określany mianem jednego z liderów w segmencie zawieszeń pneumatycznych. W swoich częściach wykorzystuje podzespoły od firm: Continental, Firestone oraz Dunlop. Akcesoria Arnott stanowią gwarancję wysokiej wytrzymałości i funkcjonalności, a zarazem rzadko spotykanej przy takim połączeniu atrakcyjnej ceny.

Konwersja zawieszenia pneumatycznego w Fordzie Expedition 2WD

Oprócz wspomnianych części do Forda Expedition 2WD warto zastanowić się także nad zestawem do konwersji zawieszenia pneumatycznego. Pozwala on zamienić pneumatyczne elementy na bardziej tradycyjny system sprężynowy. W przypadku awarii fabrycznego układu to opcja bardzo atrakcyjna cenowo, ponieważ tańsza od kupowania i montażu nowych części. Konwersja nie wymaga dodatkowych modyfikacji auta ani jego przeróbek. Proponowany przez nas zestaw pasuje do tylnej oraz przedniej osi. Warto nam zaufać – Thomas Markt jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych do układów zawieszenia pneumatycznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, którym chętnie się dzielimy. W razie wątpliwości wystarczy skontaktować się z naszymi gotowymi do pomocy ekspertami.