Opcje zakupów

Części Ford Crown Victoria 4.6 V8 – Thomas Markt

Jest 6 produktów.
Crown Victoria /4.6 V8

Thomas Markt to największy dystrybutor części do zawieszenia pneumatycznego w Polsce. W naszych katalogach bez problemu można znaleźć elementy do samochodów z Europy oraz zza oceanu, w tym modelu Ford Crown Victoria 4.6 V8. Posiadamy pełną gamę produktów, m.in. poduszki, amortyzatory zawieszenia pneumatycznego, konwersje i kompresory. Te najwyższej klasy zamienniki o znacznej wytrzymałości zostały stworzone z myślą o konkretnych autach, dlatego idealnie pasują do fabrycznie montowanych układów. Zyskujesz gwarancję sprawnego działania przez wiele lat!

Podkategorie

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Miechy i amortyzatory zawieszenia pneumatycznego do Forda Crown Victoria 4.6 V8

Ford Crown Victoria 4.6 V8 nie należy do aut o niewielkich gabarytach. W takim samochodzie należy montować jedynie najlepszej jakości poduszki zawieszenia pneumatycznego. To właśnie miechy w dużej mierze odpowiadają za utrzymywanie odpowiedniego resorowania przy różnym obciążeniu auta. W ten sposób samochód porusza się stabilniej i może tłumić drgania związane z nierównością drogi. Oferowane przez nas poduszki są solidne, co zawdzięczają innowacyjnej konstrukcji. Do ich produkcji wykorzystano m.in. najtrwalszą gumę dostępną na rynku oraz ulepszone opaski zaciskowe. Dbałość o najmniejsze szczegóły przekłada się na zwiększoną żywotność. Zapewniamy miechy do obydwu osi pojazdu.

Pompa zawieszenia pneumatycznego

Jest niewielkich rozmiarów, ale daje olbrzymią moc. Tak najkrócej można opisać pompę zawieszenia pneumatycznego w Fordzie Crown Victoria 4.6 V8. Kompresor dostępny w naszych katalogach opiera się korozji, ponieważ został powleczony elektrolitycznie. W jego konstrukcję udało się wmontować osuszacz oraz wlot powietrza. W połączeniu z wysokowydajnym silnikiem gwarantuje efektywne działanie. Część stworzono z myślą o Fordzie Crown Victoria, dlatego pasuje do fabrycznych systemów. Jej montaż odbywa się bez ingerencji w oryginalny system. Warto pamiętać jedynie, że pompę należy wymienić razem z filtrem powietrza oraz przekaźnikiem. Produkt ten znacznie wyprzedza inne, istniejące na rynku zamienniki.

Części do konwersji zawieszenia pneumatycznego Forda Crown Victoria 4.6 V8

Jako specjaliści od zawieszeń pneumatycznych zapewniamy kompleksowy wybór części do Forda Crown Victoria 4.6 V8. Dotyczy to nie tylko elementów zamiennych, ale także zestawów do konwersji, które pozwalają zamienić system pneumatyczny na bardziej standardowy, bo sprężynowy. Rozwiązanie tego typu ma spore grono zwolenników, ponieważ jest bardzo atrakcyjne cenowo. W ten sposób z pewnością da się zaoszczędzić nieco budżetu, ale rezygnujemy też z kilku funkcjonalności naszego samochodu. Niemniej jazda wciąż pozostaje komfortowa oraz bezpieczna. Zostają zachowane wysokie właściwości jezdne auta. Na wszelkie pytania odpowiedzi udzielą nasi pracownicy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę gotową do pomocy w każdej sytuacji.