Opcje zakupów

Serwis zawieszenia Warszawa Mokotów, Wilanów, Konstancin jeziorna

Jest 7 produktów.
Serwis zawieszenia

Zostań już dziś Klientem naszego warsztatu!

DR MECHANIK - 20 LAT DOŚWIADCZENIA

DR MECHANIK to idealne miejsce na zdiagnozowanie problemu Twojego auta.

Masz problem z autem?
Szukasz fachowej porady w Warszawie?
Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę! Tel. 668 432
805

U nas zaoszczędzisz swój czas i pieniądze

Nasze 20-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na szybkie rozpoznanie usterki , postawienie diagnozy i znalezienie najlepszego rozwiązania dostosowanego do potrzeb naszych klientów.
Specjalnością naszego warsztatu jest wymiana elementów zawieszenia pneumatycznego.


Części do zawieszenia pneumatycznego dostępne są u nas od ręki.

ZAPRASZAMY DR MECHANIK
UL. Płowiecka 65
TEL. 500-822-113

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Umów się!
660-414-304
Sklep Thomas Markt
ul. Szachowa 1 lok. 868
04-894 Warszawa


Zawieszenie pneumatyczne - warsztat samochodowy Warszawa

Ten system ma wiele zalet. Zapewnia on jednakowe parametry resorowania, a co najistotniejsze, jest to możliwe bez względu na obciążenie samochodu. Sprężony azot znajdujący się w elementach tłumiących jest bardzo skuteczny w pochłanianiu nierówności drogowych, a stały prześwit pozwala na przewidywalne zachowanie auta na zakrętach i zmniejszenie wpływu obciążenia na bezpieczeństwo jazdy. To wpływa na komfort kierowcy i jego pewność na drodze. Nawet załadowane po dach auto będzie korzystać z pełnego skoku elementów zawieszenia, utrzymywać zadany z góry prześwit i nie będzie „siadać" pod wpływem obciążenia.

Awaria miechów, przyczyną dalszych kosztownych awarii

Najczęstszą przyczyną awarii miechów, poduszek zawieszenia pneumatycznego jest ich nieszczelność. Powoduje ona niemożność utrzymania w miechach odpowiedniego ciśnienia powietrza. Jeśli nie zostanie ona w porę usunięta, doprowadzi do znacznie kosztownej awarii zniszczenie sprężarki zawieszenia( kompresora). Nieszczelność choćby jednego z miechów może spowodować, że kompresor będzie pracował przez cały czas, aby utrzymać odpowiednie ciśnienie w układzie. To doprowadzi do jego przegrzania i zatarcia.

Objawy awarii miechów zawieszenia

Nieszczelność miecha (poduszki pneumatycznej zawieszenia) można zauważyć po tym, że w samochodzie bardzo często pracuje kompresor (sprężarka zawieszenia). Poza tym auto po kilkugodzinnym postoju będzie mocno opadać, a jego podniesienie będzie utrudnione. W przypadku dużej nieszczelności samochód całkowicie opadnie i jazda nim będzie niemożliwa.

Zawieszenie pneumatyczne wymaga regularnych przeglądów, które pomogą wykryć wszelkie nieszczelności w elementach zawieszenia pneumatycznego.