Opcje zakupów
Kompresor pompa zawieszenia

Kompresor pompa zawieszenia Mercedes W251 - Thomas Markt

W zawieszeniu pneumatycznym mieszki (powietrzne worki) napełniane są poprzez kompresor. Ten z kolei napędzany jest albo z silnika samochodu, albo z zainstalowanego w nim układu elektrycznego. Podczas ruchu tłoka, koła i zaworu poziomującego układ pompuje dodatkowe powietrze, a wypuszcza je w momencie rozprężenia układu zawieszenia. Tak wygląda mechanizm, jaki wykorzystuje kompresor – pompa zawieszenia Mercedes W251 dostępny w asortymencie Thomas Markt.

Ten największy w Polsce dystrybutor części zamiennych do układów zawieszenia pneumatycznego samochodów osobowych stworzył ofertę profesjonalnych elementów samochodowych najlepszej jakości, które zagwarantują Ci komfortową i bezpieczną jazdę. Sam układ ma wiele korzyści – zmniejsza odczuwalne obciążenie pojazdu (samochód nie „siada”) i przyczynia się do zwiększenia pewności prowadzenia przez kierowcę.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Kompresor – pompa zawieszenia Mercedes W251 w dobrej cenie

Jako firma możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem oraz setkami tysięcy zadowolonych klientów. Naszą mocną stroną jest kadra w postaci utalentowanych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zawsze służą fachową poradą na temat wyboru odpowiedniej części do danego pojazdu. Można się z nami kontaktować pod numerem telefonu 660 414 304 lub poprzez e-mail (sklep@thomasmarkt.com). Zapewniamy najlepszą cenę na rynku.