Opcje zakupów
Kompresor pompa zawieszenia

Kompresor pompa zawieszenia Citroen Jumpy – Thomas Markt

Kompresor pompa zawieszenia citroen jumpy to wysokiej klasy produkt od marki Thomas Markt. Jest to elementarna część całego układu zawieszenia, odpowiadająca za redukowanie drgań wewnątrz kabiny samochodowej oraz płynną regulację wysokości podwozia. Nasz model to wysoce wydajne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie, które pozwoli zredukować koszty wymiany, bez potrzeby rezygnacji z wysokiej jakości. Produkt od marki Thomas Markt odznacza się bowiem zastosowaniem trwałych, solidnych materiałów, które znacząco przedłużą żywotność oraz zapewnią płynną i bezpieczną jazdę, nawet podczas przewożenia ciężkich, obszernych ładunków.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Kompresor pompa zawieszenia citroen jumpy

Kompresor pompa zawieszenia citroen jumpy, dostępny na stronie naszego sklepu to nowa, precyzyjnie dopasowana część przeznaczona do montażu na tylnej osi samochodu. To solidny i bardzo trwały model, który niezawodnością odpowiada oryginalnym elementom wyposażenia układu pneumatycznego. Podczas jazdy wysokość zawieszenia pozostaje na stałym, równym poziomie, bez względu na to, jak duże obciążenie znajduje się w kabinie i bagażniku pojazdu.

Kompresor pompa zapewnia możliwość dowolnego sterowania wysokością podwozia. W zależności od panujących warunków oraz ilości przewożonego ładunku prześwit może być mniejszy bądź większy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.