Opcje zakupów
Kompresor pompa zawieszenia

Kompresor pompa zawieszenia Citroen C4 Picasso – Thomas Markt

Kompresor pompa zawieszenia dedykowana do modelu samochodu citroen c4 picasso oferowana przez Thomas Markt to solidny, w pełni dostosowany produkt, który swoją jakością nie odbiega od oryginalnych części. Wszelkie nierówności na drodze są perfekcyjnie tłumione we wnętrzu kabiny samochodowej, dzięki czemu podróż przebiega płynnie i komfortowo. Element ten odpowiada za utrzymywanie wysokiego ciśnienia powietrza, które jest niezbędne do prawidłowego działania całego układu. Dostępny na naszej stronie model odznacza się trwałością oraz niezawodnym, długim czasem działania.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Kompresor pompa zawieszenia c4 picasso

Kompresor pompa zawieszenia stanowi główny punkt całego systemu wspomagającego działanie trakcji auta. Jego poprawne działanie odpowiada za swobodną regulację wysokości zawieszenia. Prześwit, w zależności od warunków terenowych, może być większy lub mniejszy. Podczas jazdy z dużym obciążeniem na nierównej drodze zawieszenie zostaje podniesione do góry, dzięki czemu podwozie i znajdujące się w tym miejscu części są chronione przed obijaniem i ewentualnym uszkodzeniem.

Kompresor pompa zawieszenia c4 picasso to wysoce wydajny produkt. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów gwarantuje jego bezproblemową eksploatację. To bardzo dobra alternatywa do drogich, oryginalnych części. Dopasowany do modelu, bezawaryjny produkt spełnia swoje zadanie, zapewniając stabilność i pełną kontrolę nad pojazdem.