Opcje zakupów
Jumpy (2007-2016)

Zawieszenie pneumatyczne Citroen Jumpy - Thomas Markt Warszawa

Zawieszenie pneumatyczne oferowane przez markę Thomas Markt to wysokiej jakości, solidny podzespół, który znacząco poprawia jakość podróżowania. Wykonane z wysokogatunkowych materiałów elementy skutecznie redukują drgania oraz wstrząsy, zapewniając płynną jazdę i kontrolę nad prowadzonym pojazdem, nawet podczas gwałtownych zakrętów. Perfekcyjnie dopasowane elementy stanowią alternatywę dla oryginalnych, drogich części. Ich wysoka jakość to gwarancja niezawodności oraz maksymalnej wydajności.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Profesjonalne, solidne części do zawieszenia pneumatycznego od marki Thomas Markt

Zawieszenie pneumatyczne, które oferujemy w naszym sklepie jest dedykowane dla modelu citroen jumpy. To trwałe elementy składające się na konstrukcję poprawiającą trakcję auta. Nasze modele zapewniają stały, równy prześwit, który jest odporny nawet na duże obciążenia. Swobodna regulacja wysokości zapewnia dopasowanie zawieszenia do warunków terenowych. W trakcie jazdy po wyboistych, nierównych powierzchniach jest ono podniesione do góry, z kolei w momencie rozładunku, bez problemu można je obniżyć.

Zawieszenie pneumatyczne Citroen jumpy odznacza się solidną, trwałą konstrukcją, dzięki której obciążenie jest rozkładane równomiernie, co pozwala na płynną jazdę i zwiększoną kontrolę nad pojazdem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wysokiej klasy części, w bardzo dobrych cenach.