Opcje zakupów

Zawieszenie pneumatyczne Jeep, części do Jeepa

Jest 28 produktów.
Jeep

Zawieszenie pneumatyczne Jeep jest znacznie bardziej wszechstronne niż te z klasycznymi sprężynami śrubowymi (ich pracę można regulować tylko w znacznie większym stopniu). Jest to szczególnie istotne w samochodach z terenowymi aspiracjami, np. w jeepach. Dlaczego? Po pierwsze, możliwość zwiększenia prześwitu charakterystyczna dla układów pneumatycznych ułatwia jazdę po bezdrożach. Poza tym łatwo można dopasować charakterystykę podwozia auta do stanu technicznego i jakości drogi, a także charakterystycznego stylu prowadzenia samochodu czy wybranego trybu jazdy. Efektem są wyjątkowo wysoki komfort jazdy, jednakowe parametry resorowania, bardziej przewidywalne zachowanie auta na zakrętach, optymalna redukcja drgań i wstrząsów.

Szanowni Klienci,

W związku z globalnymi opóźnieniami w dostawach towarów oraz brakiem dostępności niektórych komponentów do produkcji danych produktów, uprzejmie prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży w celu weryfikacji czy dany asortyment jest dostępny w naszym magazynie.

Dział sprzedaży Sklepu ThomasMarkt Tel. 660414304

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów

Zawieszenie pneumatyczne Jeep

Zawieszenie pneumatyczne Jeep potrafi wytłumić nawet poważne uskoki nawierzchni. Ponadto jest uniesione niezależnie od załadunku – nawet dodatkowe obciążenie na pokładzie samochodu nie wpływa na wygodę jazdy czy odczuwalne właściwości jezdne – pneumatyczne miechy otrzymują dodatkową dozę powietrza i unoszą się na stałym poziomie. Wybór elementów układu znajdziesz w Thomas Markt. To największy w Polsce dystrybutor profesjonalnych części zamiennych do układów zawieszenia pneumatycznego samochodów osobowych. Dostaniesz u nas części, jakie są instalowane fabrycznie w pojeździe podczas pierwszego montażu. Thomas Markt może poszczycić się setkami tysięcy zadowolonych klientów oraz długoletnim doświadczeniem, a także wykwalifikowanymi pracownikami, którzy nieustannie służą fachową poradą i pomagają podjąć decyzję wyboru odpowiedniej części do auta.

Oferujemy części również do aut marek: