Opcje zakupów

Narzędzia budowlane

Jest 20 produktów.
Narzędzia budowlane

W czasie różnorodnych prac budowlanych często koniecznym jest wykorzystywanie drabiny, co wymaga asekuracji przez drugą osobę. Jest to jednak uciążliwe i nie zawsze możliwe do zrealizowania. Thomas Markt jest liderem w dystrybucji nowoczesnych narzędzi budowlanych - nasz sklep internetowy zapewnia dostęp do profesjonalnych szczudeł budowlanych niezwykle ułatwiających pracę. Dzięki wysokiej jakości oferowanego asortymentu zarówno profesjonalne firmy, jak i klienci indywidualni są w stanie szybciej oraz bardziej efektywnie wywiązać się z pracy, realizując swoje cele. W katalogach przygotowaliśmy kompleksową ofertę, na którą składają się zestawy narzędzi budowlanych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

Efekt pracy zależy od solidnych narzędzi

Narzędzia budowlane dostępne w sklepie internetowym Thomas Markt zapewniają szerokie możliwości wyposażenia swojego warsztatu. Oferowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych producentów, dzięki czemu klienci mają pewność, że nabywają jakość adekwatną do ceny oraz narzędzia wydajnie służące przez długi czas. Warianty te pozwalają na lepsze dotarcie do przestrzeni, w których należy wykonać pracę. Wytrzymałe oraz z wysokiej jakości narzędzia i urządzenia budowlane pozwalają sięgnąć dalej, wyżej i wygodniej, przez co wszelkie czynności można szybciej sfinalizować. Dzięki nim odnawianie sufitu lub malowanie powierzchni sufitowych przebiega o wiele sprawniej. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalnie wyselekcjonowane narzędzia remontowo-budowlane, które wpiszą się we wszelkie potrzeby branży budowlanej. Nasza oferta jest cały czas aktualizowana, by każdy klient miał dostęp do pełnego asortymentu.

Wygodne i szybkie zakupy narzędzi w sklepie internetowym

Zakupy u nas to gwarancja jakości, która jest potwierdzona zaufaniem szerokiego grona odbiorców. Oferujemy kompleksową oraz profesjonalną obsługę, szybką realizację zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Kupując w naszym sklepie, można mieć pewność, że towar szybko dotrze na miejsce i będzie wydajnie służył przez długi czas. Narzędzia budowlane dostępne są w bardzo korzystnych cenach. Nie warto przepłacać, tracąc czas na stacjonarne zakupy. Warto postawić na jakość i wygodę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie Państwo w niej dopasowane względem potrzeb narzędzia budowlane, niezbędne do spoinowania oraz innych czynności.

 

Szczudła budowlano-monterskie

Popularną opcją wśród naszych klientów są szczudła, dostępne w różnych rozmiarach. To profesjonalne narzędzia budowlane stworzone z myślą o prawdziwych specjalistach. Uwagę na nie powinny zwrócić przede wszystkim większe firmy oraz osoby działające w branży remontowo-wykończeniowej. Mamy tu na myśli np. regipsiarzy. Szczudła przydadzą się do m.in. montażu podwieszanych sufitów, malowania, tynkowania, czy też wykonania instalacji elektrycznej. Do ich produkcji wykorzystano dobrej klasy metal. Wzmocnione profile aluminiowe cechują się większym przekrojem i grubością ścianek, co pozwala im wytrzymać nawet znaczne obciążenia. Konstruktorzy zadbali o podwójny system sprężyn, co przekłada się na swobodny sposób poruszania. Oferowany zestaw narzędzi budowlanych może mieć różną wysokość. Poszczególne elementy da się regulować w zakresie kilkudziesięciu centymetrów.

Szczudła zamów w zestawie z przydatnymi akcesoriami

Jeśli planujesz kupić szczudła lub już to zrobiłeś, pamiętaj także, aby zamówić podeszwy. Oferujemy modele gumowe lub plastikowe. To profesjonalne narzędzia budowlane mające konkretne zadanie. Dzięki nim praca będzie bezpieczna i komfortowa. Podeszwy odpowiadają za stabilność konstrukcji, zmniejszając tym samym ryzyko wypadku. Sprzedajemy wytrzymałe produkty, które nie zużywają się szybko. Plastikowe wersje mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez wiele lat, również gumowe produkty są w znacznym stopniu odporne na ścieranie. Za podstawowe narzędzia budowlane przydatne do szczudeł można także uznać pięty i paski. Pięty ułatwiają chodzenie oraz chronią przed przypadkowym poślizgiem. Paski odpowiadają za optymalną stabilizację pracownika, aby był zabezpieczony przed upadkiem. Produkty odznaczają się odpowiednią rozciągliwością, żeby praca pozostawała wygodna.

Ergonomiczne spoinery do trudno dostępnych miejsc

Wymieniając nowoczesne narzędzia budowlane, nie sposób pominąć spoinerów, dzięki którym sprawnie połączysz płyty GK. Wystarczy spojrzeć na model Banjo Delko Tools. Obsługa urządzenia jest stosunkowo prosta i pozwala nałożyć jednym ruchem szpachlę razem z taśmą papierową, co znacznie skraca czas potrzebny na pracę. Wykonywanie codziennych obowiązków staje się przy tym jeszcze łatwiejsze, ponieważ tego typu profesjonalne narzędzia budowlane docierają nawet w trudno dostępne miejsca. Mamy tu na myśli chociażby aplikację materiałów na spoiny ulokowane w rogach pomieszczeń. Duża w tym zasługa specjalnej końcówki spoinera, odpowiada za odpowiednie zaginanie taśmy. Podsumowując, wśród najważniejszych zalet urządzeń można wymienić: nawet 3-krotne skrócenie czasu pracy, możliwość precyzyjnej i estetycznej aplikacji masy oraz widoczną oszczędność materiałów. 

Klasyczne narzędzia budowlane

Nowoczesne urządzenia będą przydatne na każdym placu budowy, ale innowacyjne technologie nadal nie są w stanie zastąpić niektórych klasycznych produktów. Takie podstawowe narzędzia budowlane to chociażby doskonale znana szpachelka, którą także znajdziesz w katalogach. Optymalnej szerokości ostrze, wygodna krawędź do cięcia taśmy i zbierania nadmiaru masy, ergonomiczny uchwyt stanowią jedne z wielu atutów tego prostego w swojej konstrukcji akcesorium. W trakcie remontu nieodzownym wsparciem okaże się również mieszadło, dedykowane poszczególnym modelom wiertarek. Zaprojektowano je tak, abyś mógł pracować bez zbędnych przerw. Ma sporą żywotność i jest łatwe w myciu, a więc codziennej eksploatacji. Wspomniane zestawy narzędzi budowlanych zamówisz z opcją szybkiej wysyłki. Zaskoczy Cię także ich atrakcyjna cena, szczególnie gdy uwzględni się fakt, że sygnowane są logo znanych marek.

Co jeszcze skrywają katalogi? 

Wymieniliśmy już sporo produktów przydatnych podczas prac remontowych, ale w naszym sklepie znajdziesz znacznie więcej potrzebnych narzędzi budowlanych. Kolejnym z nich jest kabura Delko Tools Holster. Użyjesz jej do przenoszenia urządzeń do spoinowania, jeśli w tym czasie będziesz potrzebował mieć wolne obie ręce. Akcesorium powstało na bazie solidnego tworzywa sztucznego, które bez problemu utrzymasz w czystości. Kaburę reguluje się za pomocą prostych w obsłudze pasów. Koniecznie przyjrzyj się poza tym specjalnej pompce. Z jej pomocą szybko napełnisz spoinery masą szpachlową, a następnie w kilkadziesiąt sekund wypłuczesz i przygotujesz do kolejnego użycia. Wspomniany zestaw narzędzi budowlanych uzupełnij o taśmę do łączeń płyt gipsowo-kartonowych. Dobrym wyborem będzie też dysk do szlifowania razem z papierem ściernym oraz nakładką z kulką. 

Urządzenia posiadają niezbędne atesty

Narzędzia i urządzenia budowlane stanowią olbrzymie wsparcie podczas pracy, ale jakości ich wykonania należy przyjrzeć się bardzo dokładnie. Kupując towary z naszej oferty, zyskujesz pewność, że produkty mają niezbędne atesty oraz spełniają rygorystyczne normy. Wystarczy spojrzeć np. na szczudła o udźwigu do 120 kg. Te nowoczesne narzędzia budowlane posiadają niemiecki certyfikat bezpieczeństwa i jakości TUV Thuringen, zgodny z wymaganiami panującymi w Unii Europejskiej. Stawiamy wyłącznie na akcesoria przetestowane przez ekspertów, którzy poddają je intensywnej eksploatacji w różnych warunkach, także tych mniej sprzyjających. Jeśli chcesz mieć poczucie dobrze wydanych pieniędzy i cieszyć się z urządzeń dobrej klasy, postaw na narzędzia remontowo-budowlane dostępne w katalogach naszego sklepu. W razie potrzeby chętnie służymy profesjonalnym doradztwem.