Opcje zakupów

Zawieszenie pneumatyczne Audi Q8 - Adaptive Air Suspension

Jest 7 produktów.
Q8

Audi Q8 to dynamiczny pojazd przeznaczony dla miłośników komfortowej, pełnej mocy jazdy w każdych warunkach. Podobnie jak w przypadku np. aut typowo terenowych, również model Audi Q8 może być narażony na skutki codziennej, intensywnej eksploatacji. Gdy więc zauważysz pierwsze, niepokojące sygnały mogące świadczyć o kłopotach z zawieszeniem pneumatycznym w swoim modelu Audi Q8 nie zwlekaj! Zaopatrz się w niezbędne części, jakie znajdziesz w naszym sklepie. W ThomasMarkt wszystkim posiadaczom Audi Q8 proponujemy podzespoły, których wymiana pozwoli na dalsze, komfortowe użytkowanie pojazdu.

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. kompresor - pompę zawieszenia pneumatycznego do Audi Q8, który możesz zakupić niezwykle szybko oraz wygodnie, a także, co ważne dla wielu osób, w przystępnej, konkurencyjnej cenie.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Kompresor - pompa zawieszenia pneumatycznego dla Audi Q8

Oferowane części zawieszenia Audi Q8, w tym wspomniany kompresor, wyróżniają się kompaktową i zaawansowaną budową. Dzięki temu komfort jazdy w Audi Q8 znacznie się zwiększy, a podróż w dowolnym terenie będzie niezwykle bezpieczna. Proponowany kompresor firmy WABCO to część całkowicie nowa i oryginalna. Cechuje się wysoką wydajnością, a także wspomnianym już bezpieczeństwem użytkowania oraz trwałością i solidnością. Co istotne, na uwagę zasługuje kompaktowa konstrukcja kompresora oraz jego prosty montaż. Nie wymaga on konserwacji, charakteryzuje się też zmniejszonym poziomem hałasu i drgań. Trzeba wspomnieć, że kompresor zbudowany jest zgodnie z obowiązującymi normami OEM.


Podobnie jak inne, dostępne elementy zawieszenia pneumatycznego Audi Q8, np. amortyzatory i miech poduszki, nasz kompresor należy montować w wyspecjalizowanym serwisie. Brak wiedzy związanej z prawidłowym montażem może bowiem przyczynić się do nieodwracalnych uszkodzeń kompresora.


Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi częściami zawieszenia Adaptive Pneumatic Suspension Audi Q8 oraz ich zakupu w atrakcyjnej cenie.