Opcje zakupów

Zawieszenie pneumatyczne Audi C7 (RS7) 2014-2019

Jest 25 produktów.
C7 (RS7) 2014-2019

Audi RS7 to samochód klasy premium ze sportowym zacięciem, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. Jednak nawet tak zaawansowane technicznie pojazdy mogą trapić usterki zmuszające do wymiany niektórych podzespołów. Nasza oferta zawiera najlepszej jakości zawieszenie pneumatyczne audi A7, dlatego w prezentowanej kategorii znajdziesz wszystkie części wchodzące w skład tego układu. Jeśli zatem awarii uległ miech, poduszka lub któryś z amortyzatorów, to już dziś zamów nowy model i przywróć pełną sprawność pojazdu, a przy okazji podnieś swój komfort jazdy i bezpieczeństwo podczas pokonywania nierówności i ostrych zakrętów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku pytań do kontaktu z naszymi specjalistami.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów

Zawieszenie pneumatyczne C7 (RS7) – co warto wiedzieć?

Zawieszenie pneumatyczne Audi A7 produkowanego w latach 2014-2019 to zdecydowanie system nowoczesnej technologii, który jest od lat ceniony i uwielbiany przez kierowców. Zadaniem układu jest tłumienie nierówności, a także poprawa właściwości trakcyjnych. Wszelkie drgania oraz wstrząsy wynikające z jazdy po dziurawych nawierzchniach są redukowane, dzięki czemu nie są przenoszone na kierownicę, a także nie są odczuwane wewnątrz kabiny przez pasażerów. Poprawnie działające zawieszenie pneumatyczne znacznie wpływa na wzrost komfortu jazdy, szczególnie w trudnych warunkach. Kolejną zaletą tego układu jest przede wszystkim stały prześwit samochodu, niezależny od aktualnego obciążenia. Takie rozwiązanie zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo podczas przewożenia ciężkich ładunków, gdyż samochód jest bardziej przewidywalny w prowadzeniu.

Trwałe i niezawodne zawieszenie pneumatyczne C7

W nowoczesnych samochodach klasy premium zawieszenie pneumatyczne powinno bez problemu umożliwić wykonanie przebiegu nawet do 300 000 km. Jednak warto je regularnie serwisować i kontrolować stan każdego podzespołu, aby mieć pewność co do pełnej sprawności poszczególnych części. Jednak w przypadku, gdy układ ulegnie uszkodzeniu lub jakiś element zostanie zużyty, należy niezwłocznie udać się do serwisu. Wymiany podzespołów powinny być wykonywane przez specjalistów, co pozwoli utrzymać dobry stan techniczny przez cały okres eksploatacji samochodu. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości części zawieszenia pneumatycznego do Audi RS7 oraz wielu innych modeli pojazdów, które pochodzą od renomowanych producentów i charakteryzują się niezawodnością i wieloletnią trwałością.