Opcje zakupów

Zawieszenie pneumatyczne Audi C7 (A7) 2010-2018

Jest 28 produktów.
C7 (A7 Sportback) 2010-2018

Zawieszenie pneumatyczne to nowoczesna technologia wykorzystywana w motoryzacji zwiększająca komfort i bezpieczeństwo podczas poruszania się samochodem. W naszym asortymencie znajdziesz najważniejsze podzespoły, które mogą ulec uszkodzeniu lub awarii, przez co mogą wymagać natychmiastowej wymiany. Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów, a także charakteryzują się solidnym wykonaniem, niezawodnością i wieloletnią żywotnością. Możesz mieć zatem pewność, że zamawiając prezentowane elementy, w mgnieniu oka przywrócisz fabryczny stan samochodu i odzyskasz radość płynącą z podróżowania. Ponadto, zawieszenie pneumatyczne Audi A7 oferowane w naszym sklepie są dostępne w atrakcyjnej cenie, dlatego zapraszamy do przejrzenia całej kategorii, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów

Zawieszenie pneumatyczne Audi A7 – prawidłowa diagnoza usterki to podstawa

Zasada działania zawieszenia pneumatycznego Audi A7 produkowanego w latach 2010-2018 jest podobna jak w przypadku pozostałych modeli samochodów i jednocześnie nie jest skomplikowana. Układ składa się z kilku części, a każda z nich spełnia inną funkcję, dlatego nawet drobna usterka jednego podzespołu może doprowadzić do poważnej awarii całego układu zawieszenia pneumatycznego. Dlatego też prawidłowe zdiagnozowanie usterki to podstawa, jednak z takim problemem poradzi sobie każdy profesjonalny serwis samochodowy. W przypadku konieczności wymiany jakiegokolwiek podzespołu warto przejrzeć naszą ofertę, w której dostępne są wysokiej jakości miechy, poduszki, amortyzatory, kompresory oraz filtry z przekaźnikiem kompresora.

Podzespoły zawieszenia pneumatycznego C7 – wysoka jakość i niezawodność

Wszystkie podzespoły układu zawieszenia pneumatycznego C7 powinny doskonale ze sobą współpracować, aby wzorowo spełniać swoją funkcję. Miech jest zintegrowany z amortyzatorem lub montowany na tylnej osi, a jego uszkodzenie zwykle następuje na skutek typowego zużycia. Na szybsze uszkodzenie może mieć wpływ brud, sól oraz woda dostające się do podzespołów, a niekiedy również wyciekający olej z amortyzatora. Sprężarka, czyli tak zwany kompresor, ma za zadanie osuszać i sprężać powietrze dostarczane do miechów i wraz z nimi tworzy szczelny układ. Część ta pracuje zupełnie na sucho, przez co do jej spalenia dochodzi najczęściej poprzez nieszczelność lub zbyt intensywną pracę kompresora. Warto zatem regularnie serwisować wszystkie podzespoły wchodzące w skład układu pneumatycznego zawieszenia, aby zapewnić mu poprawne działanie, dzięki czemu w efekcie podróżowanie stanie się znacznie przyjemniejsze i bardziej komfortowe, szczególnie podczas pokonywania nierówności.