Opcje zakupów
A7/ S7/ RS7

Elementy zawieszenia pneumatycznego Audi A7 / S7 / RS7

Zawieszenie jest jednym z najbardziej eksploatowanych w samochodzie systemów, ale to właśnie ono w dużej mierze decyduje o komforcie, a także bezpieczeństwie podczas podróży. Dlatego wymaga systematycznej konserwacji, szczególnie gdy mówimy o modelach pneumatycznych, oferujących dodatkowe funkcjonalności. Posiadamy najwyższej jakości części do zawieszenia do Audi A7 oraz S7. Oferujemy produkty pasujące zarówno do przedniej, jak i tylnej osi. Można je wymienić, korzystając z naszego profesjonalnego warsztatu na terenie Warszawy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów

Poduszki zawieszenia pneumatycznego Audi A7/S7

Zawieszenie pneumatyczne oferuje szereg korzyści, których próżno szukać w systemach sprężynowych. Nieustanna praca poszczególnych elementów doprowadza jednak do ich zużycia, a dotyczy to w sporej mierze miechów. Dlatego posiadaczom Audi A7/S5 zapewniamy solidne poduszki zawieszenia pneumatycznego. Dzięki nim samochód utrzymuje równomiernie resorowanie niezależnie od ciężaru przewożonego ładunku. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych firm. Posiadają innowacyjną konstrukcję. Mowa tu np. o pierścieniu zaciskowym na resorze, stanowiącym gwarancję niezawodnego działania oraz całkowitej szczelności. Ponadto membrany miechów od firmy Arnott są dziełem koncernu Continental, który dostarcza także ten element do oryginalnych poduszek.

Pompa i amortyzatory zawieszenia pneumatycznego Audi A7/S7

Zawieszenie pneumatyczne rządzi się swoimi prawami. Są one stosunkowo proste w ogólnym zrozumieniu. W największym skrócie można powiedzieć, że za utrzymywanie jednostajnego prześwitu w Audi A7/S7 odpowiadają miechy, ale ich pracę napędza pompa zawieszenia pneumatycznego. To właśnie kompresor można uznać za serce układu. Dlatego ważne jest, aby był ona jak najwyższej jakości. Tylko wtedy będzie skutecznie pełnił on swoją rolę, wpływając na zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. W ofercie Thomas Markt zapewniamy także amortyzatory zawieszenia pneumatycznego z przeznaczeniem do pojazdów Audi A7 oraz S7. To sprawdzone produkty np. od przedsiębiorstwa Bilstein, którego akcesoria wiele koncernów samochodowych montuje w swoich modelach fabrycznie.

Części do Audi A7/S7? Zamawiaj u nas!

Jesteśmy największym w kraju dystrybutorem części zamiennych do układów zawieszenia pneumatycznego dla aut osobowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dlatego oferujemy jedynie najlepsze, sprawdzone akcesoria. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie poszukiwane produkty. Dotyczy to nie tylko wspomnianych pomp, amortyzatorów i poduszek, ale także licznych zaworów czy też przewodów odpowietrzających. Dużą uwagę przywiązujemy do obsługi klienta. Nasi eksperci chętnie udzielą informacji o produktach oraz doradzą, jakie akcesoria okażą się najlepsze. W trosce o komfort klientów udostępniamy specjalną linię telefoniczną do nagłych przypadków, działającą nawet po godzinach pracy.