Opcje zakupów

Zawieszenie pneumatyczne Audi C7 (RS6) 2013-2019

Jest 31 produktów.
C7 (RS6) 2013-2019

Oferta naszego sklepu Thomas Markt jest skierowana dla wszystkich zmotoryzowanych, poszukujących wysokiej jakości części charakteryzujących się niezawodnością, trwałością i odpornością na uszkodzenia. Od lat specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do układów zawieszenia pneumatycznego samochodów osobowych, które są najlepszą alternatywą w stosunku do oryginalnych podzespołów. Dostępne w tej kategorii zawieszenie pneumatyczne Audi A6 ma wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszelkimi szczegółami, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w wyborze odpowiednich części.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Zawieszenie pneumatyczne C7 – najważniejsze podzespoły

W naszym asortymencie oferujemy najważniejsze podzespoły wchodzące w skład zawieszenia pneumatycznego C7 (Audi RS6) produkowanego w latach 2013-2019. W prezentowanej kategorii znajdują się miechy i poduszki, amortyzatory, kompresory, a także filtry z przekaźnikiem. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów, którzy zadbali o ich każdy szczegół, dzięki czemu części są solidnie wykonane i spełniają wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców. Jeśli zatem stoisz przed koniecznością wymiany jakiegokolwiek podzespołu, to koniecznie wybierz proponowane przez nas elementy. Wszystkie komponenty charakteryzują się najwyższą jakością, a także zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu – dokładnie taki sam, jak części założone fabrycznie podczas pierwszego montażu.  

Zalety zawieszenia pneumatycznego Audi RS6

Zawieszenie pneumatyczne zarówno w przypadku Audi C7, jak i innych modeli samochodów działa na podobnej zasadzie. Jest to układ zawieszenia pojazdu, w którym głównym elementem jest para pneumatycznych poduszek wypełnionych powietrzem. Ich zadaniem jest tłumienie drgań i wibracji powstających podczas jazdy po nierównościach. Powietrze zostaje pobrane z otoczenia w trakcie rozruchu silnika za pomocą kompresora i przewodów ciśnieniowych, a następnie jest dostarczane do poduszek. Komputer pokładowy z kolei reguluje jego poziom, aby zapewnić maksymalną wygodę podczas podróżowania. Nowoczesne zawieszenia pneumatyczne sprawiają, że pojazd niezależnie od obciążenia charakteryzuje się tym samym prześwitem, dzięki czemu po jego załadowaniu nie  odczujemy zbyt dużego doładowania, które mogłoby utrudnić prowadzenie.

Dostępne części do zawieszenia pneumatycznego Audi A6 równiez w modelach: