Opcje zakupów

Zawieszenie pneumatyczne Mercedes CLS W257

Jest 2 produktów.
W257 ( 2015-)

Mercedes CLS, a konkretniej seria W257 to trzecia generacja tego modelu, która imponuje swoim prestiżem, komfortem, luksusem i niezrównanymi rozwiązaniami technicznymi. Auto wyróżnia się stylową linią nadwozia, a także wysoką efektywnością aerodynamiczną. Jednak nawet tak nowoczesne samochody mogą spotkać awarie i usterki, bez których usunięcia dalsza jazda może być niemożliwa. Jeśli napotkany problem dotyczy podzespołów układu pneumatycznego, to koniecznie przejrzyj naszą ofertę, w której znajdziesz części pochodzące od znanych i renomowanych producentów będących liderami na rynku motoryzacyjnym. W asortymencie naszego sklepu Thomas Markt znajdziesz zawieszenie pneumatyczne Mercedes CLS, które spełni wygórowane wymagania i sprawi, że jazda samochodem znów stanie się komfortowa, przyjemna i bezpieczna.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Zawieszenie pneumatyczne Mercedes CLS W257 – co warto wiedzieć?

W ofercie naszego wyspecjalizowanego sklepu znajdziesz między innymi miechy i poduszki zawieszenia pneumatycznego na lewy i prawy tył oraz przód. Zalecamy wymianę dwóch sztuk za jednym razem w profesjonalnym warsztacie samochodowym. Ponadto, istnieje możliwość wymiany części w naszym serwisie zlokalizowanym na terenie Warszawy. Wszystkie prezentowane podzespoły wchodzące w skład układu pneumatycznego są przeznaczone do modeli samochodów Mercedes CLS W257 produkowanych od 2015 roku. Części są nowe i fabrycznie zapakowane. Produkowane w większości przez renomowaną firmę Arnott od lat specjalizującą się w sprzedaży tego rodzaju elementów. Sprawdzą się do modeli, takich jak Airmatic, w tym również do 4Matic Hybrid, czy najmocniejszych wersji AMG o sportowym zacięciu. Każdy oferowany miech, czy poduszka zawieszenia pneumatycznego Mercedes CLS W257 jest wyposażona w wytrzymałe pierścienie zaciskowe oraz dolną i górną pokrywę wykonaną z żywicy epoksydowej. Dodatkowo miechy mają osłonę przeciwpołową, która chroni element przed zanieczyszczeniami mogącymi przyczynić się do awarii lub szybszego zużycia. 

Zalety zawieszenia pneumatycznego

Nowoczesna technologia stosowana w motoryzacji, którą jest zawieszenie pneumatyczne, skrywa w sobie wiele zalet. Można wśród nich wymienić komfort jazdy, gdyż amortyzatory oraz pozostałe elementy z nimi współpracujące gwarantują tłumienie drgań i wibracji powstających na skutek jazdy po nierównościach. Dodatkowo zapewniają stały prześwit, nawet przy dużym obciążeniu samochodu, a także przyczyniają się do lepszej trakcji i tym samym pewniejszego prowadzenia pojazdu. Warto zatem regularnie serwisować cały układ pneumatyczny, a w razie konieczności wymiany części zamówić pasujące podzespoły w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie.