Opcje zakupów

Zawieszenie pneumatyczne Panamera (971) (2016-2019)

Jest 4 produktów.
Panamera (971) (2016-2019)

W ofercie naszego sklepu znajduje się między innymi zawieszenie pneumatyczne Porsche przeznaczone do modeli Panamera (971) produkowanych w latach 2016-2019. Jest to samochód osobowy klasy premium, w którym producent zadbał o każdy szczegół. Auto ma sportowy charakter uzupełniony luksusowymi rozwiązaniami poprawiającymi komfort i bezpieczeństwo jazdy. Jednym z zastosowanych systemów jest układ zawieszenia pneumatycznego odpowiadający za łatwość prowadzenia, lepszą trakcję, a także stały prześwit niezależnie od obciążenia. Jednak do prawidłowego funkcjonowania układu niezbędna jest bezawaryjna praca wszystkich jego podzespołów. Jeśli jakakolwiek część uległa awarii, to koniecznie sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz najwyższej jakości komponenty pochodzące od renomowanych producentów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Zawieszenie pneumatyczne Porsche Panamera – luksus, bezpieczeństwo i wygoda

Pneumatyka stosowana w motoryzacji niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim zapewnia komfort podczas poruszania się po nierównej nawierzchni. Dodatkowo tłumi drgania i wibracje, a także gwarantuje utrzymanie jednakowego prześwitu bez względu na aktualne obciążenie pojazdu. Ponadto elektronika w Porsche Panamera 971 w szczególny sposób zarządza pracą układu zawieszenia pneumatycznego, dzięki czemu kompensuje nierównomierne rozłożenie mas w pojeździe. Wszystko to sprawia, że auto zachowuje się na drodze bardziej przewidywalnie i ma znacznie lepszą trakcję. Główną częścią układu jest kompresor generujący ciśnienie w jego wnętrzu. To od niego w dużej mierze zależy sprawność zawieszenia pneumatycznego. Po latach użytkowania część ta może ulec uszkodzeniu, czego skutkiem będzie konieczność wymiany jej na nowy model. W naszej ofercie dostępne są najwyższej jakości kompresory - zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Najwyższej jakości części do zawieszenia pneumatycznego

Prezentowane w tej kategorii podzespoły to doskonały wybór. Oferujemy szeroki wybór części, dzięki czemu z pewnością znajdziesz interesujący Cię model. Ponadto wszystkie z proponowanych podzespołów pochodzą od znanych i cenionych marek, wśród których wymienić można firmę WABCO – lidera w branży motoryzacyjnej. Wszystkie komponenty zostały wykonane z trwałych i odpornych materiałów, co gwarantuje wieloletnią i bezawaryjną pracę.