Opcje zakupów

Mercedes Benz

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Mercedes Benz

Zawieszenie pneumatyczne Mercedes – Thomas Markt

Thomas Markt to największy w Polsce dystrybutor części zamiennych do układów zawieszenia pneumatycznego do wszystkich modeli samochodów osobowych różnych marek, w tym marki Mercedes. W sprzedaży znajdują się miechy, amortyzatory, sprężarki, kompresory oraz całe zestawy konwersji zawieszenia. Nasze mocne strony to niemałe doświadczenie i fachowcy, którzy służą klientom radą i profesjonalną pomocą. W tygodniu można się z nami kontaktować pod numerem telefonu 660 414 304 lub poprzez e-mail (sklep@thomasmarkt.com). Nasze starania poskutkowały setkami tysięcy zadowolonych klientów. Zapewniamy im najlepsze, konkurencyjne na rynku ceny, dzięki czemu wybór naszej firmy naprawdę się opłaca.

Szanowni Klienci,

W związku z globalnymi opóźnieniami w dostawach towarów oraz brakiem dostępności niektórych komponentów do produkcji danych produktów, uprzejmie prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży w celu weryfikacji czy dany asortyment jest dostępny w naszym magazynie.

Dział sprzedaży Sklepu ThomasMarkt Tel. 660414304

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 470 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 470 elementów

Zawieszenie pneumatyczne Mercedes

Zawieszenie pneumatyczne Mercedes to gwarancja licznych korzyści. Systemy tego typu działają przede wszystkim w oparciu o miechy powietrzne, które są odpowiednikiem elementów resorujących stosowanych w tradycyjnych konstrukcjach ze stali. Dzięki nim auto poziomuje się, a obciążenie nie wywołuje dyskomfortu w trakcie jazdy. Ponadto zawieszenie powietrzne wymaga zastosowania elementów amortyzujących, nie obejdzie się również bez systemu czujników monitorujących prześwit oraz sterownika, który sprawuje kontrolę nad całym układem. W ten sposób odczuwalnie wzrasta komfort podróży. Pneumatyka odczuwalnie poprawia parametry trakcyjne samochodu – to niezwykle skuteczne rozwiązanie i innowacyjne zapewnia optymalną redukcję lekkich drgań i poważnych wstrząsów.

Oferujemy części zawieszenia pneumatycznego i inne elementy również do aut marek: