Opcje zakupów

Taśmy do spoinowania 

Jest 8 produktów.
Taśmy do spoinowania

Gwarancją udanego remontu jest przede wszystkim użycie wysokiej jakości produktów oraz posiadanie odpowiedniego sprzętu.

Gwarancją udanego remontu jest przede wszystkim użycie wysokiej jakości produktów oraz posiadanie odpowiedniego sprzętu. Dzięki temu można łatwiej osiągnąć oczekiwany rezultat. We współczesnym budownictwie często wykorzystywane są konstrukcje oparte na płytach kartonowo gipsowych. Aby płyty te tworzyły równą i pewną powierzchnię (na przykład pod farbę), należy je w tym celu odpowiednio przygotować. Podstawą jest oczywiście ich właściwe spoinowanie, dzięki któremu stworzą spójną i jednolitą całość. W tym przypadku niezawodną metodą jest użycie specjalistycznych taśm do łączeń płyt gipsowo kartonowych. W naszym sklepie dostępne są najwyższej jakości taśmy papierowe oraz taśmy z włókna szklanego. To absolutny niezbędnik podczas wszelkich prac przy suchej zabudowie. Sprawdź, jaki rodzaj produktu sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Oferujemy duży wybór wśród taśm najwyższej klasy.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Taśma papierowa, czy taśma fizelinowa do łączeń?

Zarówno taśma papierowa, jak i taśma fizelinowa do łączeń sprawdzają się bardzo dobrze, jednakże nieznacznie różnią się od siebie właściwościami. Spoinowanie z wykorzystaniem taśmy papierowej zapewnia niebywałą wytrzymałość, lecz jest bardzo pracochłonne i wymaga szczególnej skrupulatności, ponieważ ma duże skłonności do marszczenia się. Taśma fizelinowa jest z kolei łatwiejsza w aplikacji, dzięki czemu praca z nią nie powinna przysparzać większych problemów. W naszym sklepie dostępne są taśmy papierowe oraz te z włókna szklanego. Najwyższa jakość oraz niezastąpiona skuteczność to cechy, które wyróżniają nasze produkty wśród konkurencji.