Opcje zakupów

Zawieszenie pneumatyczne Volvo V90

Jest 6 produktów.
V90 (2016-2020)

Istnieje wiele powodów, dla których w kolejnych samochodach montowane jest zawieszenie pneumatyczne. Volvo V90 to jedno z wielu tego typu aut, dlatego, jeśli należą Państwo do szerokiego grona jego posiadaczy i zmuszeni są dokonać wymiany poszczególnych podzespołów, zapraszamy do sklepu Thomas Markt. Na nasz asortyment składają się oryginalne części, których jakość zapewnia prawidłowe działanie całego układu pneumatycznego, co z kolei przekłada się na wzrost atrakcyjności wizualnej auta, a przede wszystkim zwiększa komfort jazdy.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Korzyści związane z posiadaniem zawieszenia pneumatycznego w Volvo V90

Z podróżowaniem po polskich drogach problemy miewają nawet najlepsze auta, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że pokonywanie kolejnych nierówności przychodzi z trudem także właścicielom Volvo V90. Zawieszenie pneumatyczne, na które składają się odpowiednie komponenty, może jednak sprawić, że nie tylko jazda po wyboistej szosie, ale też wchodzenie w ostre zakręty zacznie przebiegać sprawniej niż dotychczas. W sklepie Thomas Markt znajdą Państwo takie podzespoły, jak tylna miech poduszka, która – będąc wypełniona powietrzem – w dużym stopniu przyczyni się do braku odczuwania wstrząsu oraz drgań w trakcie jazdy nawet na szczególnie trudnych drogach. Zawieszenie pneumatyczne w Volvo V90 pozwala dodatkowo regulować jego wysokość, aby w ten sposób jeszcze bardziej ułatwić sobie podróżowanie po nierównościach bez ryzyka uszkodzenia podwozia.

Oferujemy najważniejsze elementy układu zawieszenia pneumatycznego Volvo V90

Volvo V90 z zawieszeniem pneumatycznym charakteryzuje się stałym prześwitem, który nie ulega zmianie nawet pod znacznym obciążeniem. Dzięki temu samochód może być prowadzony swobodniej, a przy tym jego tył nie ulega charakterystycznemu osadzeniu w momencie, gdy w bagażniku znajduje się ciężki ładunek. Zachęcając Państwa do zainteresowania się naszą ofertą, należy wspomnieć również o tym, że widniejące w niej podzespoły są bardzo wytrzymałe i zdolne działać poprawnie nawet po przejechaniu kilkuset tysięcy kilometrów za kierownicą Volvo V90. Zawieszenie pneumatyczne wykonane przy ich użyciu pozwala więc na długi czas zapomnieć o konieczności dokonania wymiany miech poduszek i pozostałych artykułów, gwarantując pożądaną sztywność układu niezależnie od tego, jak często oraz w jakich okolicznościach auto będzie wykorzystywane.