Opcje zakupów

Zawieszenie pneumatyczne Mercedes C238 Coupe

Jest 2 produktów.
C238 Cupe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi wysokiej jakości, niezawodne zawieszenia pneumatyczne do Mercedes E spełniające potrzeby i oczekiwania wymagających kierowców samochodów klasy premium. Poszczególne modele charakteryzują się solidnym wykonaniem, w którym producenci zadbali o każdy szczegół, aby w efekcie otrzymać bezawaryjne elementy przeznaczone do pokonywania wielu tysięcy kilometrów. Nasz sklep od lat specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do układów zawieszenia pneumatycznego w pojazdach osobowych, stanowiących doskonałą alternatywę do oryginalnych podzespołów. Dlatego, jeśli czeka Cię wymiana jakiegokolwiek komponentu, to już dziś złóż zamówienie w naszym sklepie, a w przypadku dodatkowych pytań koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami. Dział obsługi składa się z doświadczonych fachowców, którzy chętnie pomogą w wyborze zawieszenia pneumatycznego do Mercedesa klasy E w wersji Coupe.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Najważniejsze podzespoły zawieszenia pneumatycznego Mercedes C238 Coupe

W prezentowanej kategorii oferujemy najważniejsze części, które wchodzą w skład zawieszenia pneumatycznego Mercedes C238, produkowanego od 2016 roku. Mowa między innymi o kompresorach i pompach firmy WABCO, która jest liderem na rynku w sprzedaży sprężarek do układów zawieszenia. W oferowanych częściach wykorzystano najwyższej jakości materiały do produkcji, które są odporne na uszkodzenia i gwarantują wieloletnią trwałość. Jeśli czeka Cię wymiana kompresora, to koniecznie wymień go wraz z przekaźnikiem i filtrem, które również znajdziesz w naszej ofercie. Niestety niezastosowanie się do tego zalecenia jest równoznaczne z utratą gwarancji na produkt.

Charakterystyczne cechy części zawieszenia pneumatycznego

Oferowane w naszym sklepie podzespoły charakteryzują się zmniejszonym poziomem hałasu i drgań podczas pracy, a także prostym montażem. Dodatkowo nie wymagają konserwacji, zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, jak również wyróżniają się kompaktową konstrukcją. Ponadto, są wydajnymi i zupełnie nowymi częściami wysyłanymi w oryginalnych opakowaniach. Warto zlecić ich wymianę wyspecjalizowanym serwisom, które dokonają poprawnej diagnozy i prawidłowo wykonają zlecone im prace. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.