Opcje zakupów

Acura MDX konwersja zawieszenia pneumatycznego

Jest 1 produkt.
Konwersja zawieszenia pneumatycznego

Samochód to bohater długowieczny, bo najczęściej poruszający się po drogach przynajmniej kilkanaście lat, ale niestety nie jest niezniszczalny. W przypadku każdego auta przychodzi czas na wymianę zużywalnych elementów lub części, które uległy awarii. Dotyczy to także wielu podsystemów związanych z zawieszeniem. Jednym z nich jest zawieszenie pneumatyczne. Akcesorium oferuje spore możliwości, ale należy do bardzo drogich w konserwacji i niezwykle kosztownych, gdy trzeba je wymienić. Ratunkiem w tej sytuacji okazuje się konwersja zawieszenia pneumatycznego, dostępna również dla Acura MDX.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Dlaczego warto zdecydować się na konwersję zawieszenia pneumatycznego w Acura MDX?

Zawieszenie pneumatyczne posiada wiele zalet. Zapewnia równomierne resorowanie, dzięki czemu auto „nie siada”, gdy obciążymy je licznymi bagażami. Przekłada się to na jakość jazdy oraz w pewnym stopniu jej bezpieczeństwo. Niemniej potencjał blednie w zestawieniu z kosztami utrzymania tego udogodnienia. Wymiana zużytych lub zepsutych elementów to sumy liczone w tysiącach złotych. W starszych autach cena usługi może być zbliżona do wartości pojazdu. Właśnie dlatego warto skierować swój wzrok na zestaw konwersji zawieszenia Acura MDX. Pozwala on zmienić pneumatyczne części na klasyczne sprężyny. W ten sposób możemy liczyć na znaczne oszczędności w domowym lub firmowym budżecie. Ponadto samochód nadal zachowa swoje podstawowe parametry, dzięki czemu komfortowo ruszymy w rozmaite trasy.

Zestaw do konwersji zawieszenia Acura MDX

Za produkcję akcesorium odpowiada Arnott. To znany na całym świecie producent, mogący pochwalić się kilkudziesięcioletnią historią działania w branży motoryzacyjnej. Jego zestaw konwersji zawieszenia pneumatycznego Acura MDX zdobył już uznanie tysięcy klientów z różnych części świata. Docenili oni najwyższą jakość wykonania, ponieważ koncern stosuje m.in. podzespoły dostarczane przez Continental, Firestone oraz Dunlop. Zestaw posiada elektroniczny moduł, dzięki któremu na desce rozdzielczej nie pojawią się komunikaty o błędach. Został on stworzony na bazie pneumatycznego odpowiednika, dlatego pozwala na komfortową jazdę. Montaż akcesorium jest stosunkowo mało inwazyjny. Można to zrobić bez modyfikacji oryginalnych systemów czy też dodatkowych przeróbek.

Jedyny taki zestaw konwersji zawieszenia pneumatycznego dla Acura MDX

Thomas Markt zrodził się z pasji do motoryzacji oraz potrzeby dystrybucji atrakcyjnych zamienników w świetnej cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży części do układów zawieszenia pneumatycznego dla samochodów osobowych. Jesteśmy w tej dziedzinie ekspertami, dlatego oferujemy jedynie sprawdzony sprzęt o uznanej jakości. Dodatkowo podejmujemy się jego montażu w naszym warsztacie na terenie Warszawy. Skorzystanie z naszych usług gwarantuje zadowolenie podczas jazdy oraz spore oszczędności w portfelu. Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa klienta. Zawsze chętnie służymy doradztwem w zakresie doboru odpowiednich części. Odpowiadają za to wykwalifikowani eksperci, którzy są dostępni nie tylko w godzinach pracy, ale także w nagłych przypadkach.