Opcje zakupów

Części Mercedes Benz GLS - Thomas Markt

Jest 40 produktów.
GLS

Każdy wie, jak żmudne potrafią być poszukiwania części do samochodu, dotyczy to także Mercedesa GLS. Przebrnięcie przez setki produktów na dziesiątkach stron internetowych zajmuje ogrom czasu, ponieważ znalezienie kompromisu między jakością i ceną nie należy do zadań łatwych. Zamiast jednak męczyć się i tracić cenne godziny wystarczy skorzystać z oferty Thomas Markt. Motoryzacja jest naszą pasją, dlatego udało nam się zostać czołowym dystrybutorem części do zawieszenia pneumatycznego. Stawiamy na najwyższą jakość i udowadniamy, że można ją uzyskać zachowując atrakcyjną cenę.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów

Mercedes Benz GLS - poduszki zawieszenia pneumatycznego

W większości samochodów spotkamy się ze standardowym zawieszeniem, które pracuje wykorzystując wytrzymałe sprężyny. Rozwiązanie to jest skuteczne, ale znacznie mniej komfortowe niż układy oparte na pneumatyce. Zawieszenie pneumatyczne Mercedesa Benz GLS posiada szereg pomocnych funkcjonalności. Za część z nich odpowiadają tzw. poduszki. Wspomniane miechy utrzymują równomierne resorowanie pojazdu, aby bez względu na obciążenie auto “nie siadało”. W ten sposób jazda staje się wygodniejsza, a drgania mniej odczuwalne. Przydaje się to zarówno podczas przewożenia pakunków o znacznej masie, jak i holowania. W efekcie jazda sprawia więcej radości, a przy okazji staje się bezpieczniejsza.

Pompa zawieszenia pneumatycznego wysokiej jakości

Do intensywnie eksploatowanych części w Mercedesie Benz GLS należy także pompa zawieszenia pneumatycznego. Urządzenie nie jest może największych gabarytów, ale w dużej mierze odpowiada za napędzanie układu, będąc swego rodzaju sercem systemu. Jedynie wysokiej jakości produkt będzie pracował przez długi czas. Nie warto inwestować w niskiej jakości zamienniki, bo to jedynie obietnica dodatkowego wydatku w bliskiej przyszłości i ponownej wizyty w warsztacie w stosunkowo krótkim czasie. Dotyczy to także pozostałych części jak np. amortyzatory zawieszenia pneumatycznego Mercedesa Benz GLS. Za ich produkcję odpowiada ceniony za solidną konstrukcję koncern Arnott, która wykorzystuje podzespoły firm: Dunlop, Firestone i Continental.

Zaufaj profesjonalistom i zdobądź najlepsze części do zawieszenia pneumatycznego

Wiemy, co sprzedajemy, bo zajmujemy się tym od wielu lat! Thomas Markt to największy dystrybutor części do zawieszenia pneumatycznego w kraju. Bogate doświadczenie w branży jest następstwem prawdziwej pasji do motoryzacji. Oferujemy asortyment nie tylko do modelu Mercedes Benz GLS. W naszych katalogach znajdują się elementy do aut czołowych amerykańskich oraz europejskich koncernów. Wszystkie je łączy wspólny mianownik w postaci najwyższej jakości, ale zarazem atrakcyjnej ceny. Udowadniamy, że kupno części o sprawdzonym standardzie da się połączyć ze stosunkowo niewielkimi wydatkami. Dla komfortu klientów zadbaliśmy, aby nabyte produkty można było wymienić w naszym warsztacie. Eksperci Thomas Markt służą doradztwem w wyborze asortymentu.