Opcje zakupów

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Motocykle 

Jest 65 produktów.
Motocykle
Technologia TruAIR®
Technologia TruAIR® opracowana przez firmę Arnott, zmienia  oryginalne montowane fabrycznie amortyzatory progresywne w system regulowanego zawieszenia pneumatycznego. Pokładowa technologia zawieszenia pneumatycznego TruAIR® firmy Arnott zapewnia najwyższy komfort jazdy, natychmiastową możliwość regulacji wysokości zawieszenia oraz doskonały wygląd.

  

Komfort
Zestawy zawieszenia pneumatycznego do motocykli Arnott są w pełni regulowane w zależności od wysokości i masy, dzięki czemu motocykliści mogą odpoczywać na płaskich stopach podczas postoju i cieszyć się bardziej komfortową jazdą na długich dystansach.

Bezpieczeństwo
Zestawy Arnott są zaprojektowane i dostrojone specjalnie do rodzaju motocykli. Zestawy zawieszenia pneumatycznego znacznie zmniejszają problemy występujące w oryginalnych systemach amortyzacji. Zwiększają przy tym bezpieczeństwo jazdy również podczas manewru omijania. Nawet jeśli motocykl jest całkowicie opuszczony, system zawieszenia pneumatycznego nie pozwoli na bezpośrednie zetknięcie się z błotnikiem i dotknięciem opony.

Strojenie
Konwencjonalne strojenie sprężyn i amortyzatorów może być żmudne i czasochłonne ... a przede wszystkim wymaga wsparcia doświadczonego serwisu. Dzięki wbudowanej regulacji   dostosowanie zawieszenia pneumatycznego do indywidualnych potrzeb często zmniejsza się do zaledwie kilku minut.

Obsługa
Sterowanie zawieszeniem pneumatycznym odbywa się za pośrednictwem przełącznik inflacyjnego zamontowany na kierownicy.

Dostosowywanie
Dostosowując ciśnienie powietrza w układzie zawieszenia , jazda może być płynna i wygodna, twarda i sztywna lub gdzieś pośrodku. To, co sprawia, że ​​zawieszenie pneumatyczne Arnott jest wyjątkowe, polega na tym, że kierujący podczas jazdy dostosowuje wysokość zawieszenia do indywidualnych potrzeb jedynie przy użyciu istniejących komponentów.
Standardowy zestaw zawiera:
    2 amortyzatory FOX®
    Miechy Goodyear®
    Sprężarka Thomas High Output lub ViAIR® ze specjalnym uchwytem
    Konstrukcja z kęsów aluminiowych 6061-T6
    Przełącznik inflacyjny zamontowany na kierownicy
    Zawór rozprowadzający powietrze z tłumikiem kontroli prędkości  
    powietrza
    Zespół bezpieczników i przekaźników
    Uchwyt montażowy
    Wszystkie niezbędne elementy montażowe
    Rurki z nylonu
    Opaski
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 65 elementów