Opcje zakupów

Galeria 

Jest 1 produkt.
Galeria

Wymiana kolumny zawieszenia pneumatycznego

Kolumna zawieszenia pneumatycznego to element, który składa się z miecha oraz hydraulicznego amortyzatora z regulacją tłumienia. Miech to element, który w samochodzie ze standardowym rodzajem zawieszenia zastąpiony jest zwykłą metalową sprężyną.
Jej nieprawidłowa praca może sprawić, że inne elementy również ulegną uszkodzeniu i będą wymagały kosztownych napraw, aby przywrócić pojazd do pełnej sprawności. Mechanik podczas diagnostyki może stwierdzić usterkę już na etapie wstępnych oględzin zawieszenia. Jeżeli zaobserwuje na kolumnie wyciek oleju, będzie oznaczało to konieczność jej naprawy przed dalszą jazdą.

Jakie objawy powinny zaniepokoić kierowcę?

Istotne jest, aby właściciele samochodów z zawieszeniem pneumatycznym nie panikowali w momencie, kiedy samochód zachowuje się inaczej niż tego oczekują. Warto, żeby każdy posiadacz auta z zawieszeniem pneumatycznym znał standardowe zachowania tego typu pojazdu. Przykładowym objawem, który może niepokoić, jest nieduże obniżenie prześwitu po dłuższym postoju. Jest to wynik stygnięcia, które powiązane jest ze zmniejszającą się gęstością gazu. Alarmującym objawem, który powinien niezwłocznie doprowadzić kierowcę do mechanika, jest całkowite opadnięcie zawieszenia. Aby zapobiec tego typu usterkom, należy unikać przegrzewania kompresora - do tego może doprowadzić na przykład zbyt intensywne operowanie regulacją prześwitu.

Wymiana kolumny zawieszenia pneumatycznego - tylko w fachowym warsztacie!

Wymiana kolumny zawieszenia pneumatycznego to jedna z trudniejszych operacji przy tym rodzaju zawieszenia. Warto, aby wykonywał ją doświadczony fachowiec, ponieważ nieostrożna lub niedoświadczona osoba może łatwo uszkodzić ważne elementy samochodu, demontując konieczną do wymiany część. Nasi mechanicy znakomicie poradzą sobie z każdym zadaniem dotyczącym naprawy lub wprowadzania zmian w zawieszeniu pneumatycznym - do tych zadań należy między innymi wymiana kolumny zawieszenia pneumatycznego.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

JEŻELI TWOJE AUTO ZMAGA SIĘ Z NIESPRAWNYM UKŁADEM ZAWIESZENIA PNEUMATYCZNEGO ZAPRASZAMY DO NAS JUŻ DZIŚ NA DIAGNOZĘ PNEUMATYKI!

DR. MECHANIK TO SPECJALISTA W ZAKRESIE WYMIANY CZĘŚCI DO ZAWIESZENIA PNEUMATYCZNEGO.

DIAGNOSTYKA PNEUMATYKI, WYMIANA KOLUMNY, MIECHÓW LUB KOMPRESORA TO TYLKO FORMALNOŚĆ.

WYKWALIFIKOWANI MECHANICY Z 20 LETNIM DOŚWIADCZENIEM ROZWIĄŻĄ KAŻDY PROBLEM TWOJEGO AUTA W ZAKRESIE PNEUMATYCZNEGO ZAWIESZENIA.

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ TEL. 668432805.

ZAPRASZAMY!!!

DR. MECHANIK - 20 LAT DOŚWIADCZENIA
ul. Płowiecka 65
Warszawa
tel. 668432805